توصيه مطلب 
۲
 
Share/Save/Bookmark
جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع):
وقتی سردار قاسم سلیمانی وارد عراق می‌شود‌ داعش از حرکت می‌ایستد/ در طلایی‌ترین شرایط قرار داریم
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۶
جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) با اشاره به اینکه روزی باید مواظب بودیم صدام به ما حمله نکند، گفت: وقتی سردار قاسم سلیمانی وارد عراق می‌شود، داعش از حرکت می‌ایستد.
به گزارش عرش نیوز؛سردار حمید اباذری عصر امروز در جمع مردم این شهر با اشاره به آغاز جنگ تحمیلی اظهار کرد: ابتدای جنگ سلاح به اندازه کافی نداشتیم و با کمترین امکانات جنگ را اداره کردیم.

وی به ایستادگی مردانه رزمندگان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: رزمندگان با جانفشانی مقاومت کردند و رژیم بعثی را پس زدند.

اباذری افتخارهای کسب شده توسط رزمندگان در دوران دفاع مقدس را بی‌بدیل خواند و بیان کرد: عملیات کربلا۵ جزو پنج عملیات بزرگ جهان در قرن بیستم است.

جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) با بیان اینکه پیروزی رزمندگان به دلیل حمایت اراده الهی تحقق پیدا کرد، گفت: در دوران دفاع مقدس یاری خداوند را به چشم دیدیم.

وی به امنیت موجود در کشور اشاره کرد و یادآور شد: محاصره اقتصادی از ابتدای انقلاب اسلامی وجود داشت و آنها که فریاد می‌زنند به داد ما برسید بدانند تحریم‌ها از روز نخست پیروزی انقلاب اسلامی وجود داشته است.

اباذری، انرژی هسته‌ای را موضوع دسته دوم دشمن علیه انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: اعتقاد موضوع نخست ملت ایران است و دشمن با مسیر حرکت امام (ره) توسط ملت ایران مشکل دارد.

جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) با اشاره به اینکه کشور را در شرایط سخت اداره کردیم، اظهار کرد: دشمن اگر می‌توانست ایران را مانند افغانستان و عراق اشغال می‌کرد اما می‌داند توان این جسارت را ندارد.

وی ادامه داد: دشمن قدرت ایمان ایران اسلامی را می‌شناسد و بعضی از مسئولان باید بدانند ملت ایران اکنون در موضع قدرت است.

اباذری با بیان اینکه دشمن می‌داند ملت ایران در مسیر مقام معظم رهبری با اقتدار حرکت می‌کند، تصریح کرد: دشمن توان مقابله با ملت ایران را ندارد و از دور هیاهو می‌کند.

جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) به تلاش دشمن در ترساندن بعضی از مسئولان در داخل کشور اشاره کرد و افزود: دشمن بداند ایران اسلامی امروز در طلایی‌ترین شرایط قرار دارد و ایران ابرقدرت ایدئولوژیک جهان است.

وی با اشاره به اینکه روزی باید مواظب بودیم صدام به ما حمله نکند، بیان کرد: امروز کشورهای منطقه از ما کمک می‌خواهند و وقتی سردار قاسم سلیمانی وارد عراق می‌شود، داعش از حرکت می‌ایستد.

اباذری به پیروزی ملت ایران در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: تمام تلاش دشمن در منحرف کردن بیداری اسلامی است.

جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) دستاوردهای انقلاب اسلامی را به برکت خون شهدا دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی به‌سادگی کسب نشده و خون‌های بسیاری پای انقلاب ریخته شده است.

منبع:فارس
کد مطلب: 365598
 
 
 


شهرام رهنمای خرمی
۱۳۹۳-۱۲-۰۲ ۱۷:۱۹:۵۶
اهمیت سردار سلیمانی برای ملت ایران مشخص است اما این پول بیت المال ماست صرف هزینه های جنگ عراق می شود لذا برنده واقعی در تمامی عرصه های نظام ملت نجیب ایران هستند که با تحمل درد ها و رنج ها هزینه های اینگونه را متقبل شده اند / لذا از اسطوره سازی که سابفه دیرینه ایرانی هاست پرهیز کنید سردار عزیز/ (63138)
 
پربازدیدترین