توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جشنواره ملی گل‌های داوودی به میزبانی مهدی‌شهر برگزار می‌شود
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶
شهردار مهدی‌شهر گفت: نخستین جشنواره ملی گل‌های داوودی ایران به میزبانی مهدی‌شهر برگزار می‌شود.
به گزارش عرش نیوز به نقل از تسنیم از مهدی‌شهر، مسعود حاجی بگلو ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: مهدی‌شهر زیرساخت‌های مناسبی را برای رشد و پرورش گل‌های داوودی دارد.

وی با اشاره به اینکه احداث یک سایت مرکزی برای کشت گل‌های داوودی در دستور کار قرار دارد اذعان کرد: تاکنون در این سایت 80 هزار گل داوودی کشت‌شده است که آمادگی لازم برای برگزاری جشنواره ملی گل‌های داوودی ایران را در این منطقه دارد.

شهردار مهدی‌شهر با بیان اینکه این جشنواره مهرماه امسال در مهدی‌شهر برگزار می‌شود تصریح کرد: توسعه فضای سبز این شهرستان در اولویت نخست شهرداری مهدی‌شهر برای جذب گردشگران داخلی و خارجی است.

وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی یک استخر ذخیره آب در پارک آبشار مهدی‌شهر از دیگر پروژه های مهم در دست اقدام شهرداری این شهرستان است خاطرنشان کرد: 10 هزار گل فصلی و 14 هزار درخت از انواع متعدد در بلوار ها و میادین سطح شهر کشت‌شده است که نقش مؤثری را در سر سبزی و فضا سازی و زیبا سازی شهر ایفا می‌کند.

حاجی بگلو با اشاره به مراحل نهایی ساختمان جدید شهرداری این شهرستان یادآور شد: ساختمان جدید شهرداری مهدی‌شهر در نیمه اول ماه مبارک رمضان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ابراز داشت: این ساختمان در کمتر از 9 ماه تکمیل و تجهیز شده است و افتتاح آن نقش مؤثری در جلب رضایت مردم این منطقه ایفا می‌کند.

شهردار مهدی‌شهر با بیان اینکه احداث پارک بانوان از دیگر مطالبات مهم مردم و به‌ویژه بانوان این منطقه است اذعان کرد: طرح پارک بانوان در صورت موافقت اعضای شورای شهر در شهرستان مهدی‌شهر اجرای می‌شود.

سید احمد پاکزادیان رسول کمیسیون عمران، معماری و خدمات شهری شورای شهر مهدی‌شهر در این جلسه اظهار داشت: تجهیز و اصلاح مبلمان شهری یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شورای شهر این شهرستان است.

وی با تأکید بر لزوم سامان‌دهی فضای شهری برای جذب گردشگران داخلی و خارجی بیان کرد: 5 میدان جدید تا پایان سال 97 افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

پاکزادیان با اشاره به پروژه احداث دشت مرکزی باغ شهر به‌عنوان یک طرح گردشگری و تفریحی یادآور شد: یک هکتار زمین برای راه‌اندازی عملیات اجرایی این پروژه اختصاص‌یافته است.

انتهای پیام/ ت
کد مطلب: 392697
 
 


پربازدیدترین