توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار چهارمحال و بختیاری:
پروازهای فرودگاه شهرکرد افزایش می‌یابد
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۵
استاندار چهارمحال و بختیاری از افزایش تعداد پروازها از فرودگاه شهرکرد تا چند ماه آینده خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛قاسم سلیمانی صبح امروز در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: افزایش تعداد پروازها به تهران و کویت در دستور کار قرار گرفته است و تا چند ماه آینده شاهدافزایش تعداد پروازها از فرودگاه شهرکرد هستیم.

وی خواستار تجهیز دید پروازهای فرودگاه شهرکرد و پوشش راداری آن شد که بدون شک توجه به این موضوع افزایش تعداد پروازها را به دنبال دارد.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به بالا بودن آمار تصادفات در محورهای ارتباطی استان گفت: بار ترافیک در این محورها نسبت به گذشته افزایش یافته، البته اقدامات زیادی در راستای بهبود وضعیت راه‌هاشده ولی برای خروج از بن بست می‌طلبد که وضعیت راه‌ها بهبود یابد.

سلیمانی گفت: در گذشته اطلاعات هواشناسی از دقت چندان بالایی برخوردا نبوده است ولی امروزه پیش‌بینی‌های طولانی‌مدت هواشناسی بسیار دقیقی و راهگشاست.

وی با اشاره به هم‌جواری با خوزستان ورود گرد و غبار در ماه‌هایی از سال به این استان خواستار راه‌اندازی ایستگاه‌های پایش هواشناسی در شهرستان‌های کیار، اردل و کوهرنگ که در نزدیکی با خوزستان هستند شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: تنها 2 ایستگاه پایش هواشناسی در لردگان و فرخ‌شهر تصویب شده است.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 352691
 
 


malekzadeh
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۱:۴۶:۳۳
شکی نیست که افزایش تعداد پروازها آماده کردن یکی از زیر ساختهای توسعه منطقه بویژه درقسمت گردشگری میباشد. وهمانطور که اکثر مسئولین مستحضر هستند تعداد زیادی از نیروهای مشغول بکار در عسلویه از هم استانی های عزیز میباشند که جهت تامین رفاه این عزیزان برقراری پرواز شهرکرد-عسلویه وبالعکس نیز خالی از لطف نمیباشد. (66711)