توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ترکیب تیم‌های ملی پارا وزنه‌برداری بزرگسالان و جوانان اعلام شد
يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱
ترکیب نهایی تیم‌های ملی وزنه‌برداری بزرگسالان و جوانان برای حضور در مسابقات جهانی مکزیک مشخص شد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از فارس، سیدمحمدرضا میرشفیعی، دبیر انجمن وزنه‌برداری ضمن اعلام برگزاری ششمین و آخرین مرحله تمرینات تیم ملی، از مشخص شدن ترکیب نفرات اعزامی به مسابقات جهانی مکزیک خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: ششمین و آخرین مرحله از تمرینات تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولین از 3 شهریور تا 3 مهر ماه به مدت یک ماه برقرار است و طی این مدت، 2 هفته به تمرینات قدرتی و 2 هفته بر حفظ قدرت تمرکز داریم. همچنین اصلاح تکنیک برخی از وزنه‌برداران در رده جوانان انجام می‌گیرد.

میرشفیعی خاطر نشان کرد: در بخش بزرگسالان 13 نفر و در بخش جوانان 6 نفر برای اعزام در نظر گرفته شدند که همگی از بهترین‌ها هستند. در بخش بزرگسالان با اوزان کامل در مسابقات شرکت می‌کنیم و محسن بختیار در دسته 54 کیلوگرم، هم در بخش جوانان و هم در بخش بزرگسالان وزنه خواهد زد و با احتساب وی، تیم بزرگسالان در همه اوزان نماینده دارد و در برخی از اوزان نیز حتی 2 نماینده خواهد داشت.

دبیر انجمن وزنه‌برداری گفت: تمرینات در 2 هفته ی اول در مجموعه ورزشی کارخانه الیاف برگزار می‌شود و در 2 هفته آخر ادامه تمرینات در کمپ تیم‌های ملی پیگیری خواهد شد.

مانی دهباشی (دسته 49 کیلوگرم)، روح اله رستمی (دسته 72 کیلوگرم)، نادر مرادی (دسته 72 کیلوگرم)، علی حسینی (دسته 80 کیلوگرم)، مجید فرزین (دسته 80 کیلوگرم)، سیدحامد صلحی‌پور (دسته 88 کیلوگرم)، علی صادق‌زاده (دسته 107 کیلوگرم) از تهران، سامان رضی (دسته 97 کیلوگرم) از گیلان، امیر جعفری (دسته 59 کیلوگرم)، یوسف یوسفی (دسته 59 کیلوگرم) از البرز، صمد عباسی (دسته 65 کیلوگرم) از کرمانشاه، منصور پورمیرزایی (دسته 107+ کیلوگرم) از کرمان و سیامند رحمان (دسته 107+ کیلوگرم) از آذربایجان غربی، ملی‌پوشان اعزامی در بخش بزرگسالان هستند.

در بخش جوانان نیز علیرضا ایزدی (دسته 49 کیلوگرم) از کرمانشاه، محمد امین ساکت (دسته 88 کیلوگرم) از تهران، امیر بخشی (دسته 97 کیلوگرم) از اصفهان، معین احمدی (در دسته 107 کیلوگرم)، از کردستان، محمدرضا رجبی (در دسته 107 کیلوگرم) از قزوین و محسن بختیار (در دسته 54 کیلوگرم) از گیلان نمایندگان کشورمان در بخش جوانان هستند.

علی‌اصغر رواسی به عنوان سرمربی و علی فخرآور، سیدمحمدرضا میرشفیعی و محمدجواد رازی به عنوان مربیان تیم ملی بر تمرینات این مرحله نظارت دارند و سرپرستی اردو نیز بر عهده محمد امامیان است.

تیم ملی کشورمان سوم مهر ماه تهران را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان وزنه‌برداری، به مقصد مکزیک ترک خواهد کرد.

این مسابقات تا 17 مهر ماه در جریان است و رقابت‌های جوانان طی یک روز انجام می‌شود و پس از آن مسابقات بخش بزرگسالان برقرار خواهد بود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392291