توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
انتصابات در همدان به کدام سو می‌رود
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰۶
شایعه انتصابات جدید در همدان ذهن‌ها را به یاد داستان چوپان دروغگو معطوف می‌کند و برخی ادارات نیز بر آن دامن زده‌اند.
انتصابات در همدان به کدام سو می‌رود

 به گزارش عرش نیوز ، دیروز شایعه چند انتصاب از جمله سرپرستی فرمانداری شهرستان همدان بر روی زبان‌ها افتاد و پس از چند ساعت تکذیب شد.

برخی ادارات گویی از این شایعه بدشان نیامد که روابط عمومی‌هاشان خبر جلساتشان را با حضور سرپرست خیالی منتشر و برای رسانه‌های استان ایمیل کردند و بعد انگار پشیمان شدند از کارشان که اصلاحیه ارسال کردند.

انگار این ادارات از استاندار که مدیر ارشد استان است بیشتر عجله جابجایی مدیران دولت عدالت را دارند تا مدیران معتدل جایشان را بگیرند اما اصحاب رسانه و جامعه مطبوعات چون مدیر ارشد استان را به اعتدال می شناسند، در باورشان نمی گنجد که وی دست به انتصابات عجولانه و به عبارتی چکشی بزند. چون در غیر این صورت تیشه به ریشه آرامش و تعادل شهر می خورد و کسانی که بیش از هر چیزی آسیب می بینند مردم هستند.بنابراین نباید مردم سالاری را فراموش کرد.

انتظار می رود مدیر ارشد هر چه زودتر میانه این اوضاع وانفسای موجود در فضای شهر را بگیرند تا مدیران با فراغ بال و آرامش خاطر ماموریت خود را انجام دهند هر چند کسانی که نیت الهی داشته و اعتقادات خود را بر مبنای رضایت خدا و خلق او نهاده‌اند و درگیر جناحی بازیها نشده‌اند، هرگز اسیر شایعات نشده و جوگیر نمی شوند و خالصانه و صادقانه خدمت می کنند./ایسنا

کد مطلب: 187749
 
 
 


لطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۰۹ ۰۸:۵۶:۵۵
در حوزه معاونت دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی همدان در بهمن سال گذشته بصورت باندی چند تن از کارشناسان باسابقه 25 سال خدمت صادقانه را برکنار وبجای آنها افراد دیپلم وزیر دیپلم را که رابطه خاصی با مدیر دانشجوئی دارند رابکارگرفته اند تا بدون دغدغه بتوانند به هدف خود که همان حیف ومیل بیت المال است برسند وکسی مزاحم کارشان نباشد (54861)