توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم قزوین در مجلس:
اشتغال زایی برای معلولان قزوین در دستور کار قرار گیرد
يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۷
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک گفت: اشتغال زایی برای معلولان از موضوعات مهم برای رفاه آنها است که باید مورد توجه مسئولان قرار گرفته و به سرعت در دستور کار قرار گیرد.
به گزارش عرش نیوز؛داود محمدی امروز در حاشیه مراسم برگزاری همایش حقوق شهروندی برای همه شهروندان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اشتغال معلولان یکی از برنامه‌های اصلی و سیاست‌های اجتماعی و رفاهی دولت‌ها به شمار می‌رود و اهمیت اثرات اجرای موفقیت آمیز آن در همه بخش‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی امری بدیهی است.

وی افزود: اشتغال معلولان یکی از مشکلات و معضلاتی است که تا کنون مورد بررسی‌های فراوانی توسط تمامی گروه‌ها و مسئولان قرار گرفته است، اما هنوز هم می‌توان به عنوان یک مشکل عمده در زندگی معلولان از آن یاد کرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک تصریح کرد: ایجاد اشتغال برای معلولان سبب بروز استعدادهای آنها و تبدیل شدن به عنصری اثرگذار در جامعه می‌شود و رشد فرهنگی و اجتماعی جامه را به همراه دارد.

محمدی خاطرنشان کرد: از دیگر مشکلات معلولان عدم امکانات کافی در وسایل نقلیه و معابر عمومی و استفاده از امکانات شهری است که این مسئله نیز باید توسط مسئولان حل شود.

وی افزود: همه اقشار جامعه به ویژه مسئولان باید جهت حمایت از معلولان گام برداشته و تلاش کنند و دستگاه‌های اجرایی موظفند اقدامات لازم را جهت برقراری آسایش این شهروندان انجام دهند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 347543