توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آیت‌الله ممدوحی:
توهین به پیامبر اکرم(ص) نشانه جهالت دشمنان است
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۵
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: چیزی جز جهالت بهانه دشمنان برای توهین به پیامبر اکرم(ص) نیست، زیرا اگر عالم و دانشمند بودند در آیات قرآن به تفکر می‌پرداختند و معجزه قرآن را می‌فهمیدند.

به گزارش عرش نیوز؛آیت‌الله حسن ممدوحی با اشاره به هتک حرمت نشریه فرانسوی به پیامبر اکرم(ص) اظهار کرد: اینگونه مسائل عظمت اسلام و پیامبر اکرم(ص) را نشان می‌دهد و دنیای کفر می‌فهمد که دارای چه مقام و مرتبه پایینی است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان گمان کردند که می‌توانند روی خورشید را بپوشانند، بنابراین به این حرف‌ها و اقدامات می‌پردازند تا به اسلام صدمه بزنند و بر اساس آیات قرآن آنها می‌خواهند نور خدا را خاموش کنند، ولی خدا نور خودش را به سرانجام خواهد رساند، اگرچه کافران این امر را نمی‌خواهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: دشمنان باید این موضوع را بدانند که اسلام دین جهانی خواهد بود و به زودی خداوند آنها را به سزای اعمالشان می‌رساند.

وی با بیان اینکه چیزی جز جهالت بهانه دشمنان برای چنین اقداماتی نیست، گفت: امروز گمان نکنید که دشمنان پیشرفت علمی دارند، همین علم را وسیله پیاده کردن عظیم‌ترین جهالت‌ها قرار دادند، اینها جاهل تمام عیار هستند و به دلیل آنکه جاهل بودند، این کارها را انجام می‌دهند.

ممدوحی خاطرنشان کرد: اگر عالم و دانشمند بودند در آیات قرآن فکر می‌کردند و معجزه قرآن را می‌فهمیدند ولی به دلیل آنکه جاهل مطلق و مادی محض هستند، کور بوده و بنابراین دست به این کارها می‌زنند.

وی یادآور شد: حمله داعش به دفتر نشریه فرانسوی کار خودشان بود و به خاطر اسلام‌ستیزی این کارها را انجام می‌دهند.


منبع:فارس

کد مطلب: 356444