توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار سمنان در جمع خادمین اهل بیت (ع)
دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۰۶
محمد وکیلی استاندار سمنان که برای مراسم کلنگ زنی هتل 5 ستاره مهدیشهر به این شهرستان سفر کرده بودنددر جمع صمیمی خادمین هیأت یاس کبود مهدیشهر حضور پیدا کردند.
به گزارش عرش نیوز :  استاندار سمنان که جهت مراسم کلنگ زنی هتل 5 ستاره مهدیشهر به این شهرستان سفرکرده بود با دیدن برپایی مراسم جشن و پذیرایی ولادت امام رضا (ع) ،در جمع صمیمی و پر نشاط خادمین  هیئت مذهبی و فرهنگی یاس کبود مهدیشهر حضور پیدا کردند.
در این نشست صمیمی منصور نورانیان مسول هیت یاس کبود مهدیشهر با بیان گزارش عملکرد این هیت اظهار داشت: خادمین وخدمتگزاران این هیئت ،نوکری اهل بیت عصمت و طهارت را بزرگترین افتخار خود دانسته و همواره در راستای اهداف این مهم تلاش و کوشش میکنند.
در ادامه محمد وکیلی استاندار سمنان از اینکه درجمع صمیمی خدمتگزاران اهل بیت (ع) حضور پیدا کرد،اظهار خرسندی کرد و گفت:نوکری و خدمت به دستگاه اهل بیت از بزرگترین توفیقات و سعادتی است که نصیب هرکسی نمی شود.
وکیلی افزود:خیمه ای که برای سید الشهدا برپا میشود مقدس است و همه باید درآن حضور یابند و درِ چنین مجالس و محافلی باید به روی همه باز باشد.
وی ضمن قدردانی و تشکر از زحمات خدمتگزاران این هیئت اظهار داشت:کسب معرفت لازمه ابراز محبت به اهل بیت بوده (ع)و شفاعت اهل بیت(ع) مسلما در سایه معرفت امکان پذیر است.
کد مطلب: 306944
 
 
 


پربازدیدترین