توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
داور قزوینی دیپلم افتخار اتحادیه جهانی کشتی را از آن خود کرد
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۳
دبیر هیئت کشتی قزوین گفت: غلامرضا طاهرخانی داور قزوینی پس از قضاوت در بازی‌های لیگ باشگاه‌های کشتی فرنگی دیپلم افتخار اتحادیه جهانی کشتی را دریافت کرد.

به گزارش عرش نیوز؛رضا طاهرزادگان اظهار داشت: لیگ باشگاه‌های جهان با حضور 12 تیم خارجی و 4تیم از ایران و با حضور 30 داور درجه یک بین‌المللی کشتی در  آذرماه امسال در آبادان برگزار شد و در این رقابت‌ها غلامرضا طاهرخانی از قزوین قضاوت بازی‌ها را برعهده داشت و توانست دیپلم افتخار را از اتحادیه جهانی کشتی دریافت کند.

طاهرزادگان با بیان اینکه سعی داریم در این دوره از رقابت‌های مسابقات قهرمانی کشتی آزاد نوجوانان کشور حضوری قدرتمند داشته باشیم گفت: این رقابت‌ها از 17 تا 19 آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.

دبیر هیئت کشتی استان قزوین بیان کرد: اعضای اعزامی تیم کشتی آزاد نوجوانان استان قزوین را میلاد عبدالهی در وزن 42 کیلوگرم، مهدی لشگری در وزن 46 کیلوگرم، امیرحسین شالی در وزن 50 کیلوگرم، امیرحسن شالی در وزن 54، امید تقی بیگلو در وزن 58 کیلوگرم، محمدرضا رحمانی در وزن 63 کیلوگرم، محمد گنج‌خانی در وزن 69 کیلوگرم، مهران بکیان در وزن 76 کیلوگرم، محمد شهسواری در وزن 85 کیلوگرم و امیررضا شاه‌کندی در وزن 100 کیلوگرم تشکیل می‌دهند.

طاهرزادگان با اشاره به همراهان تیم کشتی قزوین عنوان کرد: مجید ساریخانی و جلیل شالی مربیان تیم کشتی آزاد نوجوانان قزوین هستند و کاظم خمسه، داور ممتاز ملی به عنوان سرپرست تیم راهی این رقابت‌ها می‌شود.

وی از قضاوت داور قزوینی در مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی نوجوانان کشور خبر داد و تصریح کرد: این رقابت‌ها نیز در 19 آذرماه با قضاوت غلامرضا طاهرخانی داور درجه یک بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌شود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 339641