توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دومین خط پرواز رفت و برگشت زاهدان به شیراز برقرار شد
سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۵
مدیرکل فرودگاههای سیستان و بلوچستان گفت: دومین خط پرواز رفت و برگشت از زاهدان به شیراز بعد از حدود یک سال تعطیلی از دیروز( دوشنبه ) برقرار شد.
به گزارش عرش نیوز؛'حسن اعرابی مقدم' افزود: تا یکسال قبل هر هفته دو پرواز در روزهای پنجشنبه و دوشنبه به صورت رفت و برگشت از سوی شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه بین المللی زاهدان انجام می شد که به دلیل محدودیت های عملیاتی پرواز روز دوشنبه لغو شد.

وی ادامه داد: بر اساس توافق صورت گرفته بار دیگر خط پروازی مسیر شیراز- زاهدان-شیراز برای استفاده مسافران در روزهای دوشنبه برقرار شد.

وی گفت: در نخستین مرحله این پرواز که دیروز(دوشنبه) انجام شد، هواپیمای ایرباس 320 شرکت آسمان ساعت 10 و 30 دقیقه فرودگاه بین المللی زاهدان را به مقصد شیراز ترک کرد.

مدیرکل فرودگاههای سیستان و بلوچستان مدت پرواز در مسیر زاهدان - شیراز را یک ساعت و 20 دقیقه عنوان کرد و اظهار داشت: این پرواز هر هفته ساعت هشت و 30 دقیقه صبح از فرودگاه شیراز به مقصد زاهدان انجام می شود و ساعت 10 و 30 دقیقه به سمت شیراز پرواز می کند.

وی افزود: همچنین هر هفته روزهای پنجشنبه پرواز رفت و برگشت شیراز - زاهدان -دوبی در فرودگاه بین المللی زاهدان برقرار است.

اعرابی مقدم بیان کرد: هر هفته 80 پرواز داخلی به مسیرهای مشهد، تهران، گرگان، اصفهان، کرمان، شیراز و چابهار و پرواز های خارجی در مسیرهای بین المللی نجف و دبی به صورت ثابت و مقطعی به جده و مدینه از فرودگاه بین المللی زاهدان انجام می شود.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 329048