توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دستگاه های نظام اسلامی به انجمن اسلامی دانش آموزی توجه ویژه داشته باشند
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۷
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: دستگاه ها، ادارات و نهادهای مختلف موظف اند به انجمن اسلامی دانش آموزی کمک کنند تا در انجام رسالت مقدس خود موفق باشد.
به گزارش عرش نیوز؛شامگاه دوشنبه سید حسین نقوی حسینی در دیدار مسئولین و فعالان انجمن اسلامی شهرستان قرچک با اشاره به اهمیت این تشکل دانش آموزی اظهار داشت: انجمن اسلامی دانش آموزی نقش برجسته ای را در گسترش فرهنگ ناب اسلامی در میان آینده سازان کشور دارد.

رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی افزود: باید توجه داشت که دانش آموزان آینده سازان کشور محسوب می شوند به همین خاطر باید از درون مدارس با اصول و ارزش های نظام اسلامی به خوبی آشنا گردند که انجمن اسلامی دانش آموزی در این راستا وظایف خطیری بر عهده دارد.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای سست کردن اعتقادات نسل جوان و نوجوان کشور بیان داشت: دشمنان نظام اسلامی نمی توانند پایبندی دانش آموزان و جوانان این کشور به ارزش ها و اصول اسلامی را تحمل کنند به همین خاطر از همه ابزارها و امکانات برای رسیدن به اهداف خود دریغ نمی کنند به همین خاطر انجمن اسلامی دانش آموزان باید با برنامه ریزی صحیح و اصولی به مبارزه با اقدامات ضد فرهنگی دشمن بپردازد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با برشمردن ویژگی های انجمن اسلامی دانش آموزی متذکر شد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مجموعه ای انقلابی است که همواره سعی کرده با تبعیت از ولایت، آرمان های امام و انقلاب را بین نسلهای جدید ترویج دهد.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت توجه دستگاه ها و نهادهای مسئول به پتانسیل انجمن های اسلامی دانش آموزی متذکر شد: همه دستگاه ها، ادارات و نهادهای مختلف موظف هستند به این مجموعه فرهنگی و انقلابی کمک کنند تا در انجام رسالت مقدس خود موفق باشد.

در این نشست مسئولان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان قرجک، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این مجموعه خواستار پشتیبانی هرچه بیشتر مادی و معنوی مسئولان از این تشکل دانش آموزی در سطح مدارس شهرستان شدند.

منبع:مهر

کد مطلب: 334349