توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نیک فطرت خبرداد:
هیئت تجاری ترکیه فردا به قزوین سفر می کند
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۱
قزوین- مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین گفت: هیئتی متشکل از ۴۵ نفر از تجار، بازرگان ترکیه به منظور آشنایی با ظرفیت ها و بررسی امکان سرمایه گذاری در استان فردا به قزوین سفر می کند.
به گزارش عرش نیوز: هادی نیک فطرت در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین در دوره مدیریت جدید در نظر دارد با فعال کردن حوزه خارجی نسبت به دعوت از هیئتهای خارجی و اعزام تجار ایرانی به کشورهای هدف برای توسعه مناسبات اقدام کند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده و با هدف توسعه مناسبات با کشورهای مسلمان یکی ازبلند پایه ترین هیئت های تجاری در سالهای گذشته فردا چهارشنبه از کشور ترکیه وارد قزوین خواهد شد.

این مسئول یادآورشد: این هیئت بلندپایه به سرپرستی"بیل گین آی گول" نتئب رئیس اتاق بازرگانی کشور ترکیه و مدیرعامل شرکت نمایشگاههای آتیس در این کشور فردا وارد قزوین خواهند شد و در شنست تخصصی با تجار ایرانی راههای توسعه مناسبات اقتصادی را بررسی خواهند کرد.

وی اضافه کرد: این هیئت تجاری و اقتصادی در بخش های ساختمان، گردشگری، نساجی، مواد غذایی و فولاد فعالیت می کنند و پس از بررسی ظرفیتهای استان در جلسات کارشناسی دیدگاههای خود را برای ادامه فعالیت مشترک با تجار ایرانی اعلام خواهند کرد.

وی گفت: برگزاری نشست تخصصی با فعالان اقتصادی استان، بازدید از چند واحد صنعتی و جلسات رو در رو با تجار و فعالان اقتصادی از دیگر برنامه هایی است که توسط شرکت نمایشگاهای بین المللی قزوین برای هیئت تجاری پیش بینی شده است.

منبع: مهر
کد مطلب: 362645