توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرپرست دانشگاه ایلام:
ایلام نیازمند گسترش پارک‌های علم و فناوری است
سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۲
سرپرست دانشگاه ایلام گفت: استان ایلام با دارا بودن قابلیت‌های بسیار در زمینه‌های کشاورزی نیازمند نیازمند گسترش پارک‌های علم و فناوری است.

به گزارش عرش نیوز،رضا صحرایی صبح امروز در همایش ملی "ایلام مهد کشاورزی باستان" با حضور مسئولان استانی و کشوری در دانشگاه ایلام، اظهار کرد: ایلام دارای ظرفیت های بسیار زیادی است.

وی افزود: مهمترین ظرفیت و قابلیت استان ایلام در رابطه با حوزه کشاورزی است که این حوزه نیازمند توجه و سرمایه گذاری بیشتری است چرا که برگزاری همایش امروز نیز نشان دهنده تمدن کهن کشاورزی در این دیار است.

سرپرست دانشگاه ایلام تصریح کرد: ظرفیت های بسیاری در حوزه دامپروری و کشاورزی در استان ایلام وجود دارد که قدمتی به بلندای تاریخ و به درازی رود سیمره دارد.

وی گفت: در این مسیر نیز دانشگاه ها نقشی کلیدی در محقق کردن اهداف توسعه ای کشاورزی دارند.

صحرایی عنوان کرد: دانشگاه ایلام با تکیه بر کادری مجرب که در اختیار دارد این آمادگی را دارد که در حوزه های مختلف با دولت و سایر ارگان ها در راستای برنامه های توسعه همکاری و همراهی داشته باشد.

وی افزود: استان ایلام با دارا بودن قابلیت های بسیار در زمینه های کشاورزی نیازمند نیازمند گسترش پارک های علم و فناوری است.

سرپرست دانشگاه ایلام تصریح کرد: باید مراکز کشت و تحقیقات و صنعت در ایلام افزایش و گسترش پیدا کند تا کشاورزی و صنعت کشاورزی با مدرن شدن بتواند جایگاه واقعی خود را به دست بیاورد./تسنیم

کد مطلب: 262547