توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان بوشهر:
ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بوشهر ۶۷درصد پیشرفت دارد
پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۰
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: هشت سال از آغاز عملیات اجرایی احداث ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بوشهر می‌گذرد اما به‌دلیل تزریق محدود اعتبارات، روند ساخت پروژه کند است و تاکنون ۶۷ درصد پیشرفت داشته است.
به گزارش عرش نیوز، احمد بهروزیان‌فرد در گفت‌و‌گو با تسنیم با بیان اینکه روند ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بوشهر نامطلوب است، اظهار داشت: اکنون ۸ سال از آغاز عملیات اجرایی ساخت این پروژه که یکی از نیازهای اساسی ورزشکاران بوشهری است می‌گذرد اما ساخت آن به کندی پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه سال قبل ۳۰ میلیارد ریال به این طرح اختصاص یافت، افزود: امسال نیز ۲۰ میلیارد ریال برای ادامه این پروژه اختصاص یافته که نسبت به نیاز اعتباری آن جوابگو نیست.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر پیشرفت پروژه ورزشکاه ۱۵ هزار نفری بوشهر را ۶۷ درصد اعلام و تصریح کرد: برای تکمیل این ورزشگاه به ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه تخصیص سالانه ۳۰ میلیارد ریال به این پروژه اجرای پروژه را طولانی می‌کند، افزود: اگر این ورزشگاه با همین روند پیش برود، تکمیل آن سال‌ها زمان می‌برد که لازم است وزارت ورزش و جوانان راهکار اساسی برای بهره‌برداری هرچه زودتر از آن اتخاذ کند.

وی با بیان اینکه مساحت این ورزشگاه ۱۷ هکتار است، تصریح کرد: در ساخت جاده دسترسی به این ورزشگاه بیش از ۸۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه سرانه فضای ورزشی این استان مناسب نیست، گفت: با طرح‌هایی که در دست اجراست، پیش بینی می‌شود امسال این سرانه بهبود یابد.

بهروزیان‌فرد با اشاره به اجرای ۵۰ زمین ورزشی چمن مصنوعی در روستاهای استان بوشهر، متذکر شد: با تأکید استاندار, روستاهای بالای ۱۰۰۰ نفر جمعیت بوشهر امسال صاحب زمین ورزشی چمن مصنوعی می‌شوند.
کد مطلب: 327031