توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران اعلام کرد
نجات ۱۰ هزار نفر از غرق شدن در سواحل مازندران
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۵
مدیرعامل جمعیت هلال احمر از نجات ده هزار نفر از غرق شدن در سواحل استان با کمک امدادگران جمعیت هلال احمر مازندران خبر داد.
به گزارش عرش نیوز:
به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، مهدی ولی پور اظهار کرد: از آغاز طرح امدادونجات ساحلی در ۱۳ خرداد ماه سال جاری تاکنون، نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر استان موفق شدند به بیش از ۱۰ هزار گردشگرساحلی که در معرض خطر غرق شدن قرار داشتند خدمات موردنیاز را ارائه کنند.

وی افزود: تیم های امدادی هلال احمر استان به ۴۶۴۲ نفر در محدوده داخل طرح های ساماندهی و ۶۸۱۶هزار نفر در محدوده خارج از طرح های مزبور خدمات امدادی لازم را ارائه کردند.

ولی پور گفت: ۱۱ هزار و ۲۷۵ نفر نیز با مراجعه حضوری به پایگاه ها و پست های ساحلی جمعیت هلال احمر استان خدمات مورد نیاز را دریافت کردند.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع ۹۹۶۳ نفر روز امدادگر و نجاتگر با بکارگیری ۲۶۹۲ دستگاه روز خودروی امدادی و آمبولانس در اجرای طرح امدادو نجات ساحلی مشارکت دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافرین به موازات طرح امداد و نجات ساحلی، از سوی معاونت جوانان این جمعیت گفت: از آغاز این طرح، تاکنون بیش از ۷۶ هزار گردشگر با مراجعه به پست های جمعیت هلال احمر استان خدمات لازم را دریافت کردند.

وی با اعلام ارائه خدمات موردنیاز به سه هزار گردشگر توسط تیم های گشت سحاب گفت: توزیع ۳۸هزار بروشور و بسته اطلاع رسانی و ارائه مشاوره های ایمنی و سلامت با هدف کاهش غریق در سواحل از جمله خدمات ارائه شده به گردشگران بوده است.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 307835
 
 


پربازدیدترین