توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
تعهد ۱۴۰ میلیارد ریالی خیرین در تهران برای مدرسه‌سازی در کهگیلویه و بویراحمد
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۱
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان دو روز پیش در تهران برگزار شد که بر اساس آخرین اطلاعات تا‌کنون افزون بر 140 میلیارد ریال جمع‌آوری شده است.

به گزارش عرش نیوز،سیدموسی خادمی با اشاره به استقبال بی‌سابقه خیرین مدرسه‌ساز در شانزدهیمن جشنواره ملی خیرین مدرسه‌ساز ویژه استان کهگیلویه و بویراحمد که در تهران برگزار شد، اظهار داشت: بر اساس گزارش ارائه شده از دبیرخانه این جشنواره و در پی استقبال بی‌‌سابقه خیرین مدرسه‌ساز در این جشنواره تا‌کنون افزون بر 140 میلیارد ریال جمع‌آوری و پیش‌بینی می‌شود این مبلغ به 200 میلیارد ریال افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به مراسم اختتامیه این جشنواره و حضور و مشارکت بی‌سابقه و کم‌نظیر خیرین مدرسه‌ساز نسبت به جشنواره‌های گذشته افزود: معادل کمک‌های خیرین مدرسه‌ساز در این جشنواره از محل اعتبارات استانی به این امر مهم اختصاص داده می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه جامعه خیرین مدرسه‌ساز یار، مددکار و بازوان توانمند ایجاد تحول و توسعه در بخش تعلیم و تربیت هستند، تصریح کرد: تاکنون با مشارکت خیرین مدرسه ساز یک هزار و 50 کلاس درس در کهگیلویه و بویراحمد احداث شده است.

خادمی ابراز کرد: کارهای خیر طیف متعددی از کوچک تا بزرگ دارد، و کار خیر مدرسه‌سازی از ویژگی‌های مهمی برخوردار بوده زیرا مدارس بستر تعلیم و تربیت فرزندان این مملکت و آینده جامعه هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهداف همایش خیرین مدرسه‌ساز گفت: این همایش‌ها بستری برای فرصت علم‌آموزی بوده و آثار ارزنده این جشنواره و کمک‌های خداپسندانه خیرین مدرسه‌ساز در کهگیلویه و بویراحمد به زودی مشاهده می‌شود.

وی با تأکید بر ضرورت نگاه ویژه بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری به استان، بیان کرد: 500 کلاس درس در قالب 70 پروژه آموزشی نیمه‌تمام در کهگیلویه و بویراحمد نیازمند مساعدت خیرین مدرسه ساز کشور و استان است.

خادمی گفت: برای اینکه خیرین و خیراندیشان مدرسه‌ساز بتوانند با فراغ‌بال به امر خیر مدرسه‌سازی بپردازند، تسهیلات بانکی با حداقل بهره برای استان در نظر گرفته می‌شود./فارس

کد مطلب: 271538