توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت: این وزارتخانه به دنبال حرکت های شعاری نیست
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۲
معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: این وزارتخانه به دنبال حرکت های شعاری نیست بلکه پویایی در تمام بخش ها را پی گیری می کند.
به گزارش عرش نیوز؛علی یزدانی روز چهارشنبه در گردهمایی سراسری دو روزه مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور در سنندج، افزود: آنچه که به مردم ارایه می دهیم به دور از سیاسی کاری بوده و با ارایه صحیح و دقیق است و به دنبال ارایه آمار دستوری به مردم نیستیم.

وی اظهار کرد: بسیاری از نامه هایی که توسط نمایندگان مجلس به ما ارایه می شود مشکلات شخصی یا درون سازمانی در شهرستان ها است.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بیش از 352 اداره و نمایندگی در کشور در وزارت صنعت، معدن و تجارت داریم که خروجی این اداره ها برای تحرک بخشی این سازمان مناسب نیست.

وی بیان کرد: مسوولان ستادی شهرستانی به جای اینکه از ظرفیت های عظیم مجلس برای توسعه بخشی، ایجاد اشتغال و افزایش بهره وری استفاده کنند به مسایل شخصی درون سازمانی بپردازند.

یزدانی در مورد نشست دو روزه مدیران صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور در سنندج گفت: بیشتر وقت نشست امروز صبح و بعد از ظهر به ارایه نظرات مدیران، کارشناسان و مسوولان ستادی شهرستانی اختصاص دارد و این نشست پیوندی بین اداره های فراموش شده در شهرستان ها است.

وی با اشاره به اینکه در این نشست باید مدیران ستادی با سیاست های وزارتخانه آشنا شوند گفت: حدود 400 واحد استانی و شهرستانی داریم که اگر به اهداف و سیاست های سازمانی آشنا نباشد و جرات نقد نداشته باشند ما را با مشکلات زیادی مواجه می کنند.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: ما به دنبال برگزاری صبحانه کاری نیستیم و در این نشست دو روزه به دنبال یک تعامل دو جانبه و ایجاد یک حرکت در بخش صنعت، معدن و تجارت در تمام استان ها هستم.

وی ادامه داد: ایجاد حرکت و بهره وری بیشتر در اداره های شهرستانی و استفاده از ظرفیت های انسانی می تواند کمک مهمی به بخش صنعت، معدن و تجارت کشور باشد.

یزدانی گفت: یکی از محورهایی که می تواند به افزایش بهره وری کمک کند استفاده بهینه از وقت است و ما به دنبال ایجاد یک حرکت و پویایی در کل بخش ها هستیم.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: در 18 سال گذشته نشستی به این شکل برگزار نشده و نشست های سال های گذشته تنها با حضور مدیران کل و مدیران عامل شرکت ها بوده لذا خروجی مثبت این نشست می تواند موجب تحول در بخش های صنعت، معدن و تجارت کشور شود.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 329336