توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
لزوم حمایت مردم از دستگاه دیپلماسی/ ابعاد واقعه 9 دی برای جامعه تبیین شود
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۸
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان بر لزوم حمایت ملت ایران از دستگاه دیپلماسی کشور به ویژه در زمینه مذاکرات هسته ای تاکید کرد.
به گزارش عرش نیوز؛مهدی صدفی پیش از ظهر دوشنبه در نشست ستاد بزرگداشت 9 دی با تاکید بر لزوم حمایت مردم از نظام و دستگاه دیپلماسی کشور اذعان داشت: با وجود شفاف سازی هایی که از طرف دستگاه دیپلماسی در زمینه مذاکرات هسته ای صورت گرفته باز هم شاهد بداخلاقی از طرف مقابل هستیم.

صدفی با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده ایران به هیچ عنوان از ارزش های ملت خود کوتاه نخواهد آمد، افزود: در روز نهم دی ماه مردم ایران اسلامی برای نشان دادن حمایت های خود از دستگاه دیپلماسی به میدان می آیند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به اشاره به افتخارآفرینی ملت ایران در روز 9 دی ماه سال 88 اذعان داشت: دشمنان مدت ها برای تحقق فتنه نقشه کشیده و به دنبال براندازی نظام، تضعیف جایگاه ولی فقیه و ایجاد شکاف بین مسئولین بودند.

صدفی ملت ایران را وفادار و پایبند به ولایت و ارزش های نظام و انقلاب دانست و افزود: بصیرت و آگاهی مردم باعث شد که با حضور به موقع در صحنه چشم فتنه کور شود.

وی با اشاره به سوء استفاده دشمن از غفلت برخی افراد در جریان فتنه، گفت:  یکی از مهم ترین اولویت ها در برنامه های امسال ستاد گرامیداشت 9 دی تبیین ابعاد این حادثه تاریخی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان یادآور شد: در مرحله بعدی به ابعاد تبلیغاتی واقعه ماندگار 9 دی ماه پرداخته خواهد شد.

منبع:مهر

کد مطلب: 334132