توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فراهم شدن سرزمین آرمانی،با علم و دانش تلاش و مدیریت صحیح امکان پذیراست
يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۴
سرپرست دانشکده علوم پزشکی شهرستان نیشابور فراهم شدن سرزمینی آرمانی، با علم دانش، همت و تلاش و مدیریت صحیح امکان پذیر است، در این راستا نقش اعضای هیئت علمی نقشی کلیدی و راهگشا است.

به گزارش عرش نیوز . محسن عظیمی در مراسم افتتاح دفتر بسیج اساتید دانشکده علوم پزشکی شهرستان نیشابور به مناسبت جشن‌های سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور اساتید و مسئولان محلی افتتاح شد، گفت: خداوند به مومنانی که در راه او استقامت ورزند وعده بهشت داده است.
دکتر عظیمی نژاد افزود: مومنان خود باید بهشت را روی زمین فراهم آورند، همانطور که خداوند در قرآن کریم وعده حکومت صالحان را بر روی زمین داده است.
وی بیان کرد: ۳۶ سال از زمانی که امام وارد این آب و خاک شدند می‌گذرد، اگر در آن زمان بودیم به آرمان‌های امام (ره) متعهد شدیم و اگر نبودیم پدران و برادران ما متعهد شدند.
دکتر عظیمی نژاد ادامه داد: امروز معادلات سیاسی دنیا با حرف‌ها و رفتارهای ما تغییر می‌کند؛ ما در دنیا جایی داریم و چشم‌های دنیا به اینجا معطوف شده است اعضای هیات علمی می‌توانند نقش ایفا کنند مشروط به اینکه ید واحد باشیم.
وی در ادامه به تعریف بسیج اشاره و عنوان کرد: هرکسی که برای خدا و مردم و برای اعتلای پرچم ایران تلاش کند بسیجی است و بسیجی بودن یک مارک و لیبل نیست.
در همین مراسم جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج نیز در این مراسم گفت: خداوند نعمت‌های فراوانی به ما ارزانی داشته است؛ نعمت جمهوری اسلامی که کشورهای زیادی آرزوی چنین نظامی را دارند و نعمت امنیت که به برکت خون مطهر شهدا و ایثارگری رزمندگان و صبر و استقامت خانواده‌های شهدا و جانبازان و ایثارگران به دست آمده است و نعمت رهبری که می‌بینیم تمام معادلات سیاسی جهان با یک نامه یک صفحه‌ای ایشان به هم می‌خورد.
سرگرد پاسدار ابوالفضل فتوحی ادامه داد: جنگ امروز جنگ نرم است و متاسفانه مردم با هزیه شخصی خود دشمن را به خانه خودشان می‌آورند.
همچنین مسئول بسیج اساتید شهرستان نیشابور با بیان اینکه انقلاب اسلامی انقلاب تغییر نگرش‌ها و باورها بود اظهار کرد: نقش بسیج اساتید مدیریت فکری و معنوی دانشجویان می‌باشد.
دکتر عباسعلی حلاجی از برنامه‌های متنوع فرهنگی از جمله برگزاری اردوی خانوادگی کربلای معلا، راهیان نور و شمال برای اعضای کانون بسیج اساتید خبر داد.
در پایان حجت‌الاسلام محمد اردمه مدیر گروه معارف دانشکده علوم پزشکی نیشابور به عنوان مسئول دفتر بسیج اساتید دانشکده مذکور معرفی شد.

کد مطلب: 363239