توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه هشت آذربایجان غربی اعلام کرد
خرید تضمینی 50 هزار تن گندم از کشاورزان آذربایجان غربی
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۴
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه هشت آذربایجان غربی گفت: امسال 50 هزار تن گندم از کشاورزان آذربایجان غربی خریداری شده است.
 
عرش نیوز به نقل از فارس؛هوشمند جوادی امروز در ارومیه اظهار داشت: خرید گندم در شهرستان‌های دارای آب‌ هوای گرم زودتر از سایر مناطق انجام گرفته است.

 
وی افزود: با توجه به نرخ یک‌هزار و 500 تومان خرید تضمینی گندم، کشاورزان تمایل بیشتری برای فروش گندم تولیدی خود به دستگاه‌های دولتی مانند تعاون روستایی و اداره غله دارند.

 
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه هشت آذربایجان غربی گفت: میزان تولید گندم امسال در استان نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

 
جوادی با اشاره و مقایسه بیشترین تولید گندم در شهرستان‌ها، تصریح کرد: سه شهرستان بوکان، نقده و میاندوآب بیشترین تولید و کشت گندم را نسبت به سایر شهرستا‌ن‌ها به خود اختصاص داده است.

 
وی افزود: تاکنون نزدیک به 50 هزار تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده و پیش‌بینی می‌شود با برنامه‌ریزی بهتر و ایجاد اشتغال میزان خرید گندم در سال‌های بعد افزایش چشمگیری داشته باشد.

 
بهای گندم کشاورزان از طریق بانک سپه پس از 2 روز به حساب آنها واریز شده و هیچ‌گونه مشکلی بابت پرداخت هزینه ناشی از فروش گندم وجود ندارد.
کد مطلب: 283535