توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دیدار دبیر جبهه فرهنگی انقلاب استان با نماینده شهرستان سمنان
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۰
صبح امروز دبیر جبهه فرهنگی انقلاب استان با نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عرش نیوز صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن رستمیان دبیر ستاد جبهه فرهنگی انقلاب استان سمنان با دکتر احمد همتی نماینده مردم شهرستان سمنان در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند .
در این دیدار حجت الاسلام رستمیان ضمن معرفی ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان سمنان به تشریح اهداف ،رویکرد ها وبرنامه های آن پرداخت.
در ادامه این دیدار دبیر محترم این ستاد خاطر نشان کرد این مجموعه بنا به دستور مقام معظم رهبری در امور سیاسی، حزبی و جناحی ورود نمی کند و صرفا کار فرهنگی با رویکرد ظرفیت های مردمی را وظیفه ی خود می داند.
در ادامه وی خواستار ایجاد وحدت و همدلی بین طیف های مختلف فکری و سیاسی استان شدند و از نماینده محترم خواستند اقداماتی جهت همسو کردن بودجه های فرهنگی ادارات و حمایت از تشکل های مردمی انجام دهد.
در ادامه این دیدار همتی ضمن تشکر از ایجاد این مجموعه ی ارزشمند خاطر نشان کردند هم من و هم بقیه همکارانم فرهنگی هستیم و فرهنگ را امری مهم و البته بسیار پیچیده می دانیم که برای رشد و فراگیر شدن آن نیاز به ایمان و عقل است.
وی در ادامه از حضور و تصدی گری مسئولان غیرمتخصص در امر فرهنگ انتقاد کرد و گفت باید تلاش بکنیم فضای حاکم بر فرهنگ برخاسته از ایمان، عقلانیت و تخصص باشد تا امر فرهنگ بیش از پیش رشد و نمو پیدا کند.
همچنین در این دیدار مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج گزارشی از فعالیت های صورت گرفته بمنظور توتنمند سازی استان در حوزه فضای مجازی را نمودند.
محمد رضا رازیان با بیان اینکه راه اندازی نهضت سواد فضای مجازی از ماموریت های این دفتر استانی می باشد تصریح کردند تمامی مسئولین و مردم باید به تقویت این نهضت کمک نمایند .
وی در پایان با بیان اینکه امروز نوجوانان و جوانان توانمند استان بیش از هر زمانی نیازمند بستر برای فعالیت در حوزه فضای مجازی هستند به موضوع حفظ این جوانان مستعد و بکارگیری آنان در عرصه فضای مجازی استان اشاره کردند


انتهای پیام/
کد مطلب: 392039