توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پایگاه امدادی کویر در جاده جندق – معلمان راه‌اندازی می‌شود
شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: پایگاه امدادی کویر در جاده جندق – معلمان راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش عرش نیوز به نقل از تسنیم از سمنان، حسن شکراللهی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت در پیش رو بودن سالروز هلال‌احمر اظهار داشت: جاده جندق – معلمان یکی از محورهای پرحادثه این استان است و در طول سال اقدامات امدادی زیادی در این محور انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادی در این جاده مستقر نیستند تصریح کرد: راه‌اندازی پایگاه امدادی کویر در جاده جندق – معلمان در دستور کار هلال‌احمر استان سمنان قرارگرفته است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان با تأکید بر اینکه مسئولان و مدیران استانی در این راستا با هلال‌احمر همکاری کنند خاطرنشان کرد: بالغ‌بر 400 میلیون تومان اعتبار برای راه‌اندازی این پروژه در دامغان نیازمند است.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های متنوعی به مناسبت هفته هلال‌احمر در استان سمنان برگزار می‌شود افزود: برپایی چادرهای سلامت در سطح شهرهای استان سمنان و اجرای نمایش‌های خیابانی، دیدار با امام‌جمعه سمنان از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته است.

شکراللهی بیان کرد: در این هفته کلنگ زنی پروژه پایگاه امدادی شهمیرزاد نیز انجام می‌شود و اقدامات اجرایی آن به‌سرعت آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه مراحل اداری و اخذ مجوزهای لازم برای این پروژه انجام‌شده است ابراز داشت: پایگاه امدادی شهمیرزاد در مرحله نهایی واگذاری زمین قرار دارد و باید برای اتمام این مرحله نیز از مسئولان مرتبط پیگیری شود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از وجود 5 هزار نیروی داوطلب در این نهاد خبر داد و یادآور شد: سطح سواد نیروهای داوطلب بالا است و عدم پرداخت کافی و متناسب با مطالبات داوطلبان مانع از جذب نیروهای لازم در این بخش می‌شود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392633
 
 


پربازدیدترین