توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با جمع آوری 29 کانکس عرضه مواد غذایی؛
اولین بازارچه عرضه مستقیم مواد غذایی در واوان اسلامشهر گشایش یافت
يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۸
اسلامشهر- سرپرست شهرداری اسلامشهر گفت: برای ایجاد درآمد پایدار باید به سمت مشارکت با مردم قدم برداریم و از سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت می کنیم.
به گزارش عرش نیوز: علیرضا ناصری پور بعدازظهر یکشنبه در مراسم افتتاح اولین بازارچه عرضه مستقیم مواد غذایی در شهرک واوان اسلامشهر، اولویت اصلی شهرداری را ایجاد درآمد پایدار دانست و اظهار داشت: شهرداری اسلامشهر برای اجرای پروژه های عمرانی و ارائه خدمات شهری مناسب به شهروندان باید به سمت جذب سرمایه گذاران برود چراکه با مشارکت مردم می توانیم خدمات شهرداری را گسترش دهیم.

این مسئول ادامه داد: در این راستا همواره سعی ما بر این بوده که به منظور ایجاد درآمد پایدار به سمت مشارکت با مردم قدم برداریم و از سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت خواهیم کرد.

اعلام حمایت از اسرمایه گذاران بخش خصوصی در اسلامشهر

وی ضمن دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای فعالیت در اسلامشهر بیان کرد: شهرستان اسلامشهر دارای پتانسیل های بسیاری است و به دلیل همچواری با پایتخت، مرکز مناسبی برای سرمایه گذاری به شمار می رود، در این زمینه مجموعه مدیریت شهری نیز بارها آمادگی خود را برای مشارکت در طرح های پیشنهادی اعلام کرده اند.

شهردار اسلامشهر گفت: امروز اولین بازارچه عرضه مستقیم مواد غذایی با مشارکت بخش خصوصی و با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال با زیربانی هزار و ۱۰۰ مترمربع در شهرک واوان به بهره برداری رسید و به زودی دومین مرکز نیز در خیابان ابوذر افتتاح خواهد شد.

ناصری پور از ساخت چندین بازارچه دیگر در سطح شهر خبر داد و گفت: اعتراض گسترده شهروندان به نحوه ارائه خدمات کانکس های سطح شهر، موجب شد تا ۲۹ کانکس جمع آوری شود که به دنبال این موضوع برنامه شهرداری ایجاد چندین بازارچه عرضه مستقیم مواد غذایی در سطح شهر است.

منبع: مهر
کد مطلب: 347723