توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مشاور وزیر کشور در امور روحانیت و ائمه جمعه:
دفتر مشاور وزیر در امور روحانیت در قم راه‌اندازی شد
يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۴
مشاور وزیر کشور در امور هماهنگی روحانیت و ائمه جمعه و جماعت از راه‌اندازی و فعالیت دفتر مشاور وزیر کشور در امور روحانیت در قم خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛حجت الاسلام والمسلمین داوود نمازی صبح امروز در نشست با استاندار چهارمحال و بختیاری از راه‌اندازی و فعالیت دفتر مشاور وزیر کشور در امور روحانیت در قم خبر داد و اظهارداشت: اخبار سخنرانی‌های طلاب در قم توسط 150 سایت خبری اطلاع رسانی می‌شود.

وی افزود: گردهمایی مشاوران در امور روحانیت استانداران در تاریخ 10 لغایت 11 آذر ماه در قم برگزار می‌شود.

مشاور وزیر کشور در امور هماهنگی روحانیت و ائمه جمعه و جماعت گفت: 25 استاندار مشاور خود در امور روحانیت را انتخاب کرده‌اند و مشاور استاندار 6 استان دیگر نیز در آینده‌ای نزدیک مشخص می‌شوند.

حجت الاسلام والمسلمین نمازی رابطه علما با دولت را مطلوب ارزیابی کرد بوده و گفت: نظر روحانیون نسبت به رئیس جمهور مثبت است.

قاسم سلیمانی گفت: فاصله از حاشیه‌ها و استفاده از تمامی گروه‌های سیاسی، قومیت‌ها و سلیقه‌ها به‌عنوان یکی از برنامه‌های اصلی دولت یازدهم در این استان است.

وی از دیدار رسمی مسئولان ارشد استانی با علمای استان در قم به‌منظور بررسی راهکارهای رسیدن سریع‌تر به توسعه همه جانبه و پویا، دیدارهایی خبر داد.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: رعایت توازن منطقه‌ای و تقویت زیرساخت‌های اصلی مانند توسعه راه‌ها، آب آشامیدنی، بهداشت و درمان و فرهنگ در مدت یک سال گذشته به‌صورت ویژه مورد توجه مسئولان چهارمحال و بختیاری قرار گرفته است.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در سال 91 نزدیک به 40 میلیارد ریال و در سال 92 نیز 60 میلیارد ریال برای توسعه فرهنگی در استان اختصاص یافته که این میزان در نیمه نخست امسال به 115 میلیارد ریال افزایش یافته است.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه مسئولان و مدیران چهارمحال و بختیاری در راستای مصالح و منافع ملی و استانی با یکدیگر وحدت و تعامل دارند.

سلیمانی بیان کرد: وحدت رویه موجود بین مسئولان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و ائمه جماعات چهارمحال و بختیاری بسیاری از بحران‌های مدیریتی را خنثی کرده و به سرعت بخشی به روند توسعه در استان کمک کرده است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 336428