توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس فدراسیون اسکیت:
جشنواره استعدادیابی اسکیت کشور برگزار می‌شود
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۳
رئیس فدراسیون اسکیت از برگزاری جشنواره نونهالان اسکیت کشور در اواخر بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: این جشنواره با همکاری آموزش و پرورش و به منظور استعدادیابی نخبگان این رشته ورزشی برگزار می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛فریبا محمدیان دقایقی پیش در حاشیه برگزاری جلسه شورای منطقه چهار اسکیت کشور در جمع خبرنگاران، با اشاره به برنامه‌های مهم فدراسیون اسکیت، اظهار داشت:  در هفته آخر بهمن ماه و اوایل اسفندماه جشنواره اسکیت نونهالان کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره با همکاری آموزش و پرورش و به منظور استعدادیابی و شناسایی نخبگان این گروه سنی از سراسر کشور و با حضور متخصصان انجمن اسکیت آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

رئیس فدراسیون اسکیت، یکی از برنامه‌های مهم فدراسیون را در بعد قهرمانی با همکاری هیئت‌های اسکیت در سراسر کشور اعزام کاروان 80 نفری به مسابقات قهرمانی آسیا بیان کرد و گفت: در این رقابت‌ها هشت تیم شامل چهار تیم بانوان و چهار تیم آقایان به مسابقات اعزام شدند.

محمدیان، کسب دو مدال نقره و دو مدال برنز را از افتخارات کسب شده در این مسابقات بیان و تصریح کرد: هدف دیگر ارتقاء فعالیت‌های مدیران ورزشی در حوزه استان‌ها است.

وی خواستار همکاری شهرداری‌ها و نهادهای مختلف در توسعه ورزش همگانی در رشته اسکیت شد و خاطرنشان کرد: فضاهای ورزشی اسکیت باید از نظر فنی تحت نظر هیئت‌‌های استان باشد تا هیئت‌ها به صورت شبکه‌ای کار کنند.

رئیس فدراسیون اسکیت، درباره برگزاری جلسه شورای منطقه چهار، تاکید کرد: در این نشست ظرفیت گیلان برای توسعه زیرساخت‌های اسکیت یخی در کشور، نحوه اجرای تقویم پیشنهادی سال 94 و دریافت گزارش عملکرد مالی هیئت‌های استانی در سال 93 مورد بررسی قرار می‌گیرد.

محمدیان افزود: بررسی شیوه‌های افزایش ثبت نام ورزشکاران سازمان یافته در سامانه هوشمند فدراسیون و تعیین نرخ ورودی مسابقات لیگ دستجات آزاد به تفکیک رشته‌ها از دیگر مواردی است که در نشست امروز بررسی می‌شود.

وی با بیان اینکه اسکیت گیلان باید در زمینه شناسایی ظرفیت‌های موجود در استان تقویت شود، گفت: باید ظرفیت‌های مالی، اطلاعاتی و منابع انسانی در این رشته ورزشی به خوبی جذب و انسجام بین گروه‌های موافق و مخالف برقرار شود.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 356624