توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تقویت معنوی کارکنان ناجا باعث ارتقای خدمت به مردم می شود
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۷
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان گفت: تقویت معنویت کار کنان ناجا باعث ارتقاء و کیفیت خدمت به مردم می شود.
به گزارش عرش نیوز؛حجت الاسلام علی خاتمی شامگاه یکشنبه در مراسم طرح بصیرت کارکنان ناجا افزود: برگزاری دوره های بصیرت کار کنان ناجا باعث ارتقای آگاهی کار کنان می شود و باید به آن توجه ویژه شود. 

وی لزوم توجه به دوره های بصیرت کارکنان ناجا را امری ضروری دانست و اظهار داشت: توجه به این دوره ها باعث افزایش ثبات شخصیتی کار کنان ناجا می شود و مانع از تزلزل رفتار خواهد شد و واقع بینی افراد را تثبیت می کند. 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: ثبات شخصیت یک بعد ایمان است و انسانیت هم بعد دیگر ایمان بنابراین این دو بعد در زندگی انسانها بسیار نقش آفرینی می کند و باید به تقویت این دو بعد بسیار توجه شود.

حجت الاسلام خاتمی  خدمت به مردم را کار بسیار بزرگی عنوان کرد و یاد آورشد: کار کنان ناجا باید به این امر اذعان داشته باشند که باید با مردم ارتباط خوبی داشته باشند و خود را از مردم دور نکنند.

وی در ادامه افزود: پلیس زمانی می تواند در انجام ماموریتهای خود موفق باشد که از مردم دور نباشد و ارتباط و تعامل خود با مردم را ارتقاء بدهد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان تاکید کرد: پلیس استان زنجان در انجام ماموریتهای خود بسیار خوب عمل می کند و امنیت محقق شده در این استان در سایه تلاش کارکنان ناجا است.

حجت الاسلام خاتمی گفت: برگزاری این دوره ها برای ارتباط بیشتر پلیس با مردم بسیار مثمر ثمر است.

افزایش دین مداری از اهداف برگزاری دوره های بصیرت ناجا است

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا استان زنجان گفت: افزایش دینمداری و دین باوری از اهداف برگزاری دوره های بصیرت کار کنان ناجا است.

حجت الاسلام روح الله عباسی افزود: دوره آموزشی استاندارد سازی و تعالی رفتار کارکنان فرماندهی انتظامی استان زنجان در سطوح مختلف برگزار می شود.  

وی به اهداف برگزاری این دوره آموزشی اشاره کرد و اظهار داشت: این دوره ها به منظور ارائه خدمات با کیفیت تربه مردم و افزایش بصیرت کارکنان ناجا به مدت یک هفته در ناجا برگزار می شود.  

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا استان زنجان گفت: توجه به این دوره ها باعث تقویت ارزشهای دینی در بین کار کنان می شود و تحقق این امر باعث خروجی بهتر ماموریتهای پلیس می شود.  

حجت الاسلام عباسی تاکید کرد: افزایش بصیرت و آگاهی مولفه مهمی در استاندارد سازی رفتار است.

وی گفت: پلیس بیشترین تعامل را با مردم دارد که در این راستا این دوره ها باعث می شود پلیس با اخلاق خوب با مردم رفتار کنند.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا استان زنجان یاد آورشد: این دوره ها با هدف ارتقاء بصیرت و اخلاق برگزار می شود و ناجا بر اجرا شدن این دوره ها تاکید جدی دارد.

حجت الاسلام عباسی گفت: برگزاری این دوره ها باعث کاهش درصد آسیبها به پلیس می شود و موفقیت پلیس در ماموریتها را تثبیت می کند.


منبع:مهر
کد مطلب: 336824