توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
در کمتر از 24 ساعت صورت گرفت
انتقال 100 درصدی بیمارستان طبس به ساختمان جدید
دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۹
سرپرست شبکه بهداشت و درمان طبس گفت: روز گذشته بیمارستان یک‌صد تختخوابی طبس به صورت 100 درصدی در کمتر از 24 ساعت به ساختمان جدید انتقال یافت.

به گزارش عرش نیوز؛جواد سهیلی اظهار داشت: بیمارستان یک‌صد تختخوابی طبس در اوایل تیرماه تحویل دانشگاه علوم پزشکی بیرجند شد و از همان زمان برای افتتاح برنامه‌ریزی شد و با توجه به جایگزین بودن بیمارستان اقدامات آغاز به کار آن انجام شد.

وی ادامه داد: بیمارستان شهرستان طبس روز گذشته به صورت صددرصدی در کمتر از 24 ساعت و با حضور 2 عدد اتوبوس آمبولانس از مرکز استان انتقال یافت.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان طبس گفت: از بعدازظهر روز گذشته پذیرش بیماران به صورت سرپایی و بستری در بخش‌های داخلی، جراحی، ccu، زنان، اطفال، آزمایشگاه، رادیولوژی انجام گرفته است.

سهیلی اضافه کرد: این بیمارستان، یک‌صد تختخوابی است اما امکان ارتقا وجود دارد و همچنین با حضور نیروهای جدید در ماه‌های آینده بخش‌های icu و nicu فعال می‌شود.

بیمارستان جدید نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار

وی خاطرنشان کرد: این بیمارستان در پنج طبقه ساخته شده است که در طبقه اول بخش‌های اورژانس، رادیولوژی، آزمایشگاه، icu، ccu و اتاق عمل، در طبقه دوم بخش جراحی، در طبقه سوم بخش مدیریت و بخش داخلی و در طبقه چهارم بخش زنان و اطفال فعال است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان طبس تصریح کرد: بخشی از وسایل نو خریداری شده است و منتظر دریافت اعتبار برای خرید دیگر امکانات پزشکی و تجهیزات اداری هستیم و پیش‌بینی می‌شود 40 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

منبع:فارس

کد مطلب: 328229