توصيه مطلب 
۱
 
Share/Save/Bookmark
سعید جلیلی در جمع راهپیمایان اهواز:
خواب‌های غرب در دوران بیداری ملت‌ها، تعبیر نخواهد شد /انقلاب اسلامی احیاگر اسلام در دنیای غرب است
چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۱۴
عضو مجمع تشخیص در اهواز، گفت: انقلاب اسلامی احیاگر اسلام در دنیای غرب است و در دوران بیداری ملت‌ها، خواب‌های غرب تعبیر نخواهد شد.
به گزارش عرش نیوز؛سعید جلیلی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در جمع با شکوه راهپیمایان ۲۲ بهمن، که در مصلای مهدیه حضرت امام خمینی (ره) اهواز برگزار شد اظهار داشت:​ ملت ایران تصمیم خود را ۳۶ سال پیش گرفت و هر کسی بخواهد ملت ایران را تحقیر کند، ملت ایران بر دهان او خواهند زد.

وی با بیان اینکه هر کسی در هر مقامی که قصد تحقیر ملت ایران را داشته شکست خورده است و رهبران پیشین آمریکا این شکست را تجربه کردند، افزود: آمریکا اراده کرده بود که شاه بماند و ملت اراده کرد که شاه برود و در آخر این شاه بود که رفت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: ​رهبران آمریکا می‌خواستند مانع پیشرفت ایران شوند و تحریم را در پیش گرفتند و از سال‌های گذشته مخالفت خود را با نیروگاه بوشهر اعلام کردند اما امروز ملت ایران با اراده خود توانست در زمینه هسته‌ای پیشرفت بسیار چشمگیری دارد.

وی با بیان اینکه اراده ملت ایران فراتر از قدرت استکبار است، اظهار کرد: دولت‌های غربی به ویژه آمریکا بدانند انقلاب اسلامی تمامی اهداف شوم آنها را در نطفه خفه خواهد کرد.

عضو مجمه تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه قدرت استکبار قدرتی پوشالی و پوچ است، تصریح کرد: اوباما به یاد بیاورد که همپیمانانش چگونه در جنگ‌های مختلف در برابر اسلام شکست می‌خورند.

وی تاکید کرد: ملت ما با وحدت و ایمان پیروزهای بیشتری خواهد داشت و روز به روز شاهد پیشرفت خواهد بود.

جلیلی در ادامه با اشاره به پدیده گرد و خاک در خوزستان بیان‌کرد: خاک استان خوزستان مقدس است، در هر قدم آن این خاک با خون شهدا آمیخته شده است.

وی تصریح‌ کرد: مردم خوزستان حماسه ملی بزرگی در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آفریدند و این مردم افتخار تمام جهان اسلام هستند.

جلیلی با بیان اینکه خوزستان معبر شهدا است، افزود: شجره نوپای انقلاب ثمراتی برای ملت ایران و منطقه خواهد داشت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه این حماسه‌ها می‌تواند ادامه داشته باشد، ادامه داد: امروز این حماسه‌ها در اقتصاد، صنعت و محیط زیست می‌تواند تداوم داشته باشد.

جلیلی با بیان اینکه باید رنج و مشکلات مردم خوزستان حل شود، عنوان‌کرد: مردم خوزستان در قلب ملت ایران جا دارند و این به خاطر با ارزش بودن جایگاه خوزستان است که رهبر معظم دستور ویژه برای رفع مشکلات خوزستان صادر نمودند.

وی خاطرنشان‌کرد: مشکلات و رنج​های مردم خوزستان خصوصا در بخش محیط زیست و گرد و خاک اخیر باید به سرعت رفع شود.

منبع:فارس
کد مطلب: 364120
 
 
 


پربازدیدترین