توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان قزوین خبر داد
برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس قزوین با محوریت راهبرد سال
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۵
معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین از برگزاری برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس با محوریت راهبرد سال خبر داد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، مهدی طاهرخانی ظهر امروز در نشست فرماندهان نواحی و معاونت‌های سپاه صاحب‌الامر(عج) اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصتی برای یادآوری و ترویج فرهنگ دفاع مقدس است که باید همه دستگاه‌های اجرایی برای گرامیداشت هر چه بهتر این هفته تلاش کنند.

 
وی با تأکید بر گرامیداشت و اهمیت حفظ ارزش‌های دفاع مقدس عنوان کرد: بسیج ظرفیت‌های عظیمی دارد که می‌توان با تمام آنها در هفته دفاع مقدس ارزش‌های والای دفاع مقدس را در بین قشر نوجوان و جوان ترویج داد.

 
معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: از هم‌اکنون برنامه‌ریزی برای هفته دفاع مقدس که در هفته پایانی شهریور ماه برگزار می‌شود، صورت گرفته و باید برای بهتر برگزار شدن این هفته از همه ظرفیت‌ها بهره‌مند شد.

 
طاهرخانی خاطرنشان کرد: امسال هفته دفاع مقدس با راهبرد سال که توسط مقام معظم رهبری اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گرفته، شکل و شمایل دیگری به خود گرفته و سعی می‌شود تا این راهبرد مهم نیز در برنامه‌های هفته دفاع مقدس گنجانده شود.

 
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین تصریح کرد: در هر یک از اقشار بسیج افراد و شهدای شاخصی وجود دارند که با معرفی آنها به نسل‌های آینده می‌توان ارزش‌های دفاع مقدس را حفظ کرد، در نتیجه باید در هفته دفاع مقدس با جمع‌آوری و نگهداری از این آثار که به اشکال مختلف وجود دارد، برای حفظ ارزش‌های دفاع مقدس در استان قزوین گام برداشت.

 
وی نقش نیروهای مردمی و بانوان را در دفاع مقدس مؤثر عنوان و تصریح کرد: با توجه به جایگاه ویژه زنان در دفاع مقدس امید است در هفته دفاع مقدس امسال تقدیر از این قشر و همچنین دیگر اقشار تأثیرگذار در دفاع مقدس مورد توجه قرار گیرد.

 
طاهرخانی در تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال خاطرنشان کرد: اجرای رزمایش یکی از عملیات‌های دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه‌های دفاع مقدس در سطح شهرهای استان، غباررویی و عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با ائمه جمعه و همچنین برپایی یادواره‌های شهدا از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در طول سال جاری است.
کد مطلب: 283922