توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار مازندران:
گردشگری تجاری در مازندران حمایت می‌شود
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۷
استاندار مازندران با تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان، گفت: گردشگری تجاری در مازندران حمایت می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ربیع فلاح در بازدید از مجموعه 25 هکتاری تفریحی و توریستی دهکده نیاوران ساری از این مجموعه به عنوان یک ظرفیت استثنایی برای مرکز استان یاد و اظهار داشت: گردشگری با مقوله زیست محیطی استان همخوانی دارد.

وی از مجموعه دهکده نیاوران ساری به عنوان فرصت سرمایه گذاری‌های مختلف تفریحی، توریستی یاد کرد و افزود: توریست خارجی درآمد بالایی برای استان دارد اما باید زیر ساخت‌های حضور آنان را مهیا کنیم.

استاندار مازندران با بیان اینکه هنوز در ارائه خدمات مطلوب به گردشگران داخلی در استان با مشکلاتی مواجه هستیم، بیان داشت: با توجه به اینکه زیر ساخت‌های این مجموعه مانند نزدیکی به فرودگاه و خط ریل آهن و در فاصله کم با مرکز استان مهیا است،از هر گونه حمایت لازم بر اساس مقررات و قوانین از این مجموعه دریغ نخواهد شد.

وی با بیان اینکه حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی وظیفه اصلی و محوری مدیران دولت یازدهم است، بیان داشت: مدیریت این مجموعه طرح و برنامه خود را ارائه کند، حمایت‌ها لازم نیز خواهد شد.

دگرگونی توسعه در استان مازندران

استاندار مازندران تاکید کرد: این مجموعه 25 هکتاری بسیار زیبا و فرصتی برای گردشگری تجاری، تفریحی و توریستی استان است.

حجت الاسلام محمد قاسمی، امام جمعه موقت ساری نیز، گفت: مجموعه طرح‌های گردشگری و تفریحی و توریستی مرکز استان را دگرگون کرد.

وی با بیان اینکه دهکده نیاوران ساری می‌تواند مکانی برای توسعه طرح‌های گردشگری مرکز استان مازندران باشد، افزود: امروز با توجه به مشکلات اقتصادی و پایین آمدن قیمت نفت باید از بخش خصوصی که توان سرمایه‌گذاری دارند حمایت جدی شود.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 356903