توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جزئیات سقوط تخته سنگ روی سواری پراید در اصفهان
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۴
رئیس پلیس‌راه استان اصفهان گفت: علت سقوط تخته سنگ روی سواری پراید در بزرگراه آزادگان اصفهان عدم رعایت نکات ایمنی بر بستن بار بوده است.
به گزارش عرش نیوز، سرهنگ حسین پورقیصری، درباره حادثه سقوط تخته سنگ روی یک سواری در بزرگراه آزادگان اظهار داشت: پیش از ظهر امروز به علت عدم توجه به جلو توسط تریلر برخوردی میان تریلر و کامیون جلویی آن صورت می‌گیرد که در این برخورد تریلر مقصر بوده اما مسئله اصلی بار سنگ تریلر بوده که نکات ایمنی در بستن بار رعایت نشده بود.

 
وی افزود: به این ترتیب سنگ بر روی صندوق یک خودروی سواری پراید می‌افتد اما این تصادف خسارت جانی نداشته است.

 
رئیس پلیس‌راه استان اصفهان بیان کرد: آن طور که گفته می‌شود تصادف زنجیره‌ای نبوده است، در این حادثه تنها 3 خودرو درگیر شده ولی با این تصادف بار ترافیکی بزرگراه سنگین شده است.

 
وی درباره وضعیت جاده‌های اصفهان خاطرنشان کرد: در محور الیگودرز به سمت دامنه و داران شاهد برف هستیم که تنها محور دارای بارندگی در استان است.

 
پورقیصری تصریح کرد: رانندگان علاوه بر اطمینان بر ایمنی فنی خودروی خود مسائل قانونی را نیز برای کاهش تصادفات رعایت کنند، مسائلی چون بستن کمربند ایمنی، زنجیر چرخ و فاصله مجاز با خودرو جلویی و سرعت مجاز باید رعایت شود.

 
وی با اشاره به طرح برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی گفت: با خودروهایی که فاقد معاینه فنی هستند به شدت برخورد می‌شود به این دلیل که به علت عدم بارندگی شاهد آلودگی هستیم بنابراین خودروها باید معاینه فنی داشته باشند./منبع: تسنیم
کد مطلب: 391409