توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی شهرستان مهران مطرح کرد
افزایش گشت‌های پیشگیری از وقوع جرم در مهران
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۰
فرمانده انتظامی مهران از افزایش گشت‌های پیشگیری از وقوع جرم در سطح شهرستان خبر داد و گفت: برخورد مقتدرانه پلیس با مجرمان از مطالبات به‌حق مردم مهران است.

به گزارش عرش نیوز،محسن کشتکار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: پیشگیری، اولویت پلیس در اجرای ماموریت‌ها بوده و این موضوع در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی از افزایش گشت‌های پیشگیری از وقوع جرم در سطح این شهرستان خبر داد و افزود: این گشت‌ها با هدف پیشگیری از جرائم از جمله سرقت در این شهرستان فعال شده است.

وی با اشاره به اینکه کارکنان کلانتری و پاسگاه باید با ارائه آموزش‌های لازم از آمادگی کافی برای انجام وظایف خود برخوردار باشند، ادامه داد: تکریم ارباب رجوع در واحدهای انتظامی زمینه‌ساز افزایش مشارکت‌های مردمی در ایجاد امنیت پایدار است.

این مسئول خاطرنشان کرد: ملاک موفقیت پلیس در فعالیت‌های خود رضایتمندی مردم بوده و باید در تمام ماموریت‌ها به حقوق شهروندی مردم توجه کامل شود.

کشتکار امنیت را اساسی‌ترین مطالبه به حق مردم دانست و گفت: پلیس در انجام وظایف خود باید با مجرمان با قاطعیت مقابله کرده و در خدمت‌رسانی به مردم رافت و مهربانی را سرلوحه کار خود قرار دهد./فارس

کد مطلب: 268208