توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
همزمان با سراسر کشور
مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) فردا در کهگیلویه برگزار می‌شود
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه گفت: مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب فردا در دهدشت و بخش‌های تابعه شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش عرش نیوز،حجت‌الاسلام سید محمد حسینی‌طلب اظهار کرد: مراسم بزرگداشت ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب فردا در دهدشت و بخش‌های تابعه شهرستان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این مراسم فردا همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان ساعت 10 صبح در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه دهدشت برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه در تبیین شخصیت امام راحل تصریح کرد: امام خمینی (ره) از جهت جامعیت و کمال پس از انبیای الهی از شخصیت‌های بی‌نظیر جهان و شخصیتی فرامرزی و فراملیتی بود.

این مسئول اجرای مراسم بزرگداشت یاد و خاطره بزرگ مرد تاریخ را وظیفه عنوان کرد و گفت: اگر امروز مسئولان پست و مقامی دارند مرهون خون شهدا و زحمت‌های بی‌دریغ امام بزرگوار است.

حسیین‌طلب فضاسازی شهر با نصب پرچم و بنر تسلیت رحلت امام خمینی (ره) و نیز قیام 15 خرداد در سطح شهر، تبیین سیره علمی و عملی بنیانگذار کبیر انقلاب به مردم  و نسل جوان و برگزاری مراسم سوگواری در بخش‌های مختلف شهرستان را از جمله برنامه‌های بزرگداشت عروج ملکوتی امام راحل عنوان کرد.

وی گرامیداشت یاد امام راحل را تکلیفی بر دوش همه مسئولان نظام دانست و تصریح کرد: تلاش برای زنده نگه‌داشتن رهبر کبیر انقلاب وظیفه‌ای انقلابی و انسانی است.

حسینی‌طلب حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) را نشانه پایبندی به آرمان‌های امام و وفاداری به انقلاب اسلامی دانست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه، همکاری و هماهنگی ادارات و نهادهای اجرایی شهرستان در برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) را لازم دانست و افزود: مردم ولایتمدار دهدشت و بخش‌های تابعه کهگیلویه در سالروز ارتحال ملکوتی آن پیر فرزانه به سوگ خواهند نشست./فارس

کد مطلب: 268703