توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اسكوچیچ:
سروش رفیعی بهترین بازیكن نیم فصل لیگ برتر بود
پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۰
اهواز - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به نظر من سروش رفیعی بهترین بازیكن نیم فصل اول لیگ برتر بود زیرا در آن شرایط سخت فولاد، گل های سرنوشت سازی را برای ما به ثمر رساند.
به گزارش عرش نیوز: دراگان اسکوچیچ عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی فولاد و استقلال خوزستان اظهار كرد: شهرآوردها همیشه شرایطی خاصی دارند ولی شرایط ما در كورس قهرمانی به گونه ای است كه به همه بازی ها به چشم شهرآورد و یك بازی سرنوشت ساز نگاه می كنیم و در هر بازی به دنبال كسب سه امتیاز و پیروزی هستیم.

وی افزود: خوشبختانه در هفته قبل با ارائه یك بازی خوب، موفق به كس هر سه امتیاز بازی در برابر راه آهن تهران شدیم كه شرایط ما را ارتقا داد و در این بازی و بازی های آینده نیز فولاد با نگاه كسب پیروزی، وارد میدان می شود.

اسكوچیچ با بیان اینكه شهرآوردها همیشه بازیكنان را تحت تاثیر قرار می دهد، عنوادن كرد: بازیكنان خارجی و سایر بازیكنان فولاد آنقدر با تجربه هستند كه در این بازی تحت تاثیر شرایط خاص و حواشی شهرآورد قرار نگیرد به همین دلیل من احساس می كنم كه هوادارانی كه برای دیدن این بازی به ورزشگاه می آینده از دو تیم خوزستانی انتظار ارائه یك بازی قابل قبول را دارند و ما هم به دنبال این نوع بازی هستیم.

سرمربی فولاد خوزستان در رابطه با مسئله سربازی بختیار رحمانی و زمان بازگشت این بازیکن به میادین فوتبال گفت: من از مسئله سربازی بختیار رحمانی کاملا بی اطلاع هستم و نمی دانم تا چه مرحله ای پیش رفته است.

وی افزود: در خصوص وضعیت سلامتی رحمانی هم باید بگویم که این بازیکن فعلا زیر نظر پزشکان تمرین می کند. قرار است از او تست پزشکی گرفته و تحویل مربی بدنساز فولاد بدهیم. اگر پزشکان اعلام کنند که بختیار رحمانی برای شروع تمرینات بدنسازی مشکلی نخواهد داشت او را در اختیار مربی بدنساز قرار خواهیم داد تا تمرینات بدنسازی را شروع کند.

اسکوچیچ در پاسخ به سئوالی در خصوص بهترین بازیکن نیم فصل اول فوتبال ایران گفت: از بین بازیکنانی که در نیم فصل اول خوب کار کردند، من سروش رفیعی را انتخاب می کنم. به این دلیل که در روزهای سخت فولاد در نیم فصل اول چند گل حساس برای تیم ما زد. به نظرم سروش رفیعی می تواند در ارتقای فوتبال ایران مؤثر باشد.

از سری رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر باشگاه های كشور فردا از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه الغدیر اهواز تیم های استقلال خوزستان و فولاد خوزستان به مصاف هم می روند تا برگزار كننده شهرآورد اهواز در لیگ برتر باشند.

منبع: مهر
کد مطلب: 363103