توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بخشدار سابق لنده:
مهم‌ترین هدفم رضایت مردم بوده است
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۷
بخشدار مرکزی سابق لنده گفت: در ارائه خدمات به مردم هیچ‌گونه سیاسی‌کاری و جناح‌بازی را دخالت ندادم و تنها هدفم ارائه خدمت به مردم و جلب رضایت آن‌ها بوده است.

به گزارش عرش نیوز،سیدغفار فروزنده شامگاه چهارشنبه در جلسه تودیع و معارفه بخشداران مرکزی و موگرمون لنده با اشاره به خدمات ارائه شده به مردم، اظهار داشت: مسئولان باید بدانند که هر خدمت یا کاری در سطوح مختلف انجام می‌شود همه خدمات نظام بوده و مسئولان تنها مجری آن هستند.

وی افزود: در طول مدت یک سال و ۶ ماهه و 22 روز مسئولیت بخشداری مرکزی لنده سعی کردم در زمینه توسعه و پیشرفت شهرستان و بخش حرکت کرده و مردم‌داری را فراموش نکنم.

بخشدار سابق لنده تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بارها در سخنان گهربار خود این نکته را به مسئولان متذکر شده‌اند که مردم ولی‌نعمت نظام و انقلاب بوده و باید در ارائه خدمات به آ‌نها نهایت دقت به کار گرفته شود.

فروزنده افزود: اگر مردم از کار مسئولان رضایت کافی را داشته باشند نشانه‌ آن است که خدمات انقلاب و نظام به درستی به مردم ارائه شده، ولی نارضایتی مردم ناشی از کاستی‌های مدیریتی ما مسئولان بوده که باید متناسب با موقعیت و زمان خود آن را اصلاح کنیم.

وی خاطرنشان کرد: پی‌گیری مسائل مختلف عمومی در سطح بخش و شهرستان نیازمند همکاری و همراهی عموم دستگاه‌های اجرایی بوده و اگر خدماتی انجام شده یا پروژه‌ای به بهره‌برداری رسیده حاصل همکاری و مساعدت همه دستگاه‌های اداری بوده است. 

بخشدار سابق لنده گفت: از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم شهرستان لنده در ابتدای مسئولیت بنده بحث شهرستان بوده که مسئولان و نمایندگان مردم در ادوار گذشته آن را پی‌گیری کرده‌ بودند که نهایتا در زمان تصدی بنده پی‌گیری‌های نهایی صورت گرفت و این مطالبه به حق مردم نیز محقق شد.

فروزنده خاطرنشان کرد: در طول تصدی مسئولیت سعی کردم کارهایی که منفعت عمومی در آن وجود دارد را بیش از دیگر کارها پی‌گیری کنم و در این راستا پیشرفت‌هایی نیز حاصل شد.

وی در ادامه به پی‌گیری جاده‌ارتباطی لنده به جاده اصفهان، وضعیت آب شرب روستاهای بخش مرکزی، جاده‌های روستایی، پروژه دشت آبلش و اجرای طرح هادی در روستاها اشاره کرد و گفت: تاحدودی توانستیم با همراهی مسئولان پیشرفت‌هایی به دست آوریم ولی هنوز نیاز به کار بیشتر داریم.

فروزنده در پایان ضمن تقدیر از مردم و مسئولان گفت: رسانه‌ها در این مدت همکاری و همراهی خوبی با بنده داشتند که زمینه تحقق بسیاری از مطالبات مردم را با انتشار و پی‌گیری برای موضوعات و مطالبات فراهم ساختند.

وی با تقدیر از اصحاب رسانه افزود: تقویت رسانه‌ها گامی در جهت پی‌گیری مطالبات مردم خواهد بود و مسئولان نباید از وضعیت و امکانات آن‌ها غافل شوند و باید زمینه فعالیت‌ آنها بیش از گذشته فراهم شود./فارس

کد مطلب: 272005