توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرهنگ رحمتی خبرداد:
دستگیری کلاهبردار ۵۰۰ میلیون ریالی در زنجان
شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۸
زنجان- پلیس آگاهی استان زنجان گفت: فردی که به بهانه خرید و فروش کود ورمی کمپوست از هفت نفر از شهروندان زنجانی مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی نیروی انتطامی، سرهنگ جعفر رحمتی افزود: پیگیری پرونده زمانی در دستور کار ماموران قرار گرفت که هفت نفر از همشهریان از کلاهبرداری این فرد شکایت کردند.

وی یادآورشد: در تحقیقات اولیه مشخص شد که فردی به هویت 'ع' تحت عنوان خرید و فروش کود ورمی کمپوست به نامبردگان مراجعه و پس از اعتماد سازی مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال را کلاهبرداری کرده و متواری می شود.

سرهنگ رحمتی اظهار کرد: در ادامه تحقیقات و استفاده از شگردهای خاص پلیسی، متهم در مدت زمان کوتاهی شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفت.

رییس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه متهم و اطمنیان از حضور وی در محل، در یک اقدام غافلگیرانه وی را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

وی خاطرنشان کرد: متهم که در بازجویی های اولیه منکر هرگونه کلاهبرداری از شاکیان بود، پس از مواجهه با ادله و مستندات پلیسی ضمن اعتراف به بزه ارتکابی عنوان کرد که قصد کلاهبرداری به این شیوه از سایر افراد را داشته که توسط پلیس دستگیر می شود.

سرهنگ رحمتی از شهرمندان خواست تا هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و فریب افراد سودجو و کلاهبردار را نخورند.

کشف انواع کالای قاچاق به ارزش تقریبی ۸۰۰ میلیون ریال در ایجرود

فرمانده انتظامی شهرستان ایجرود از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش تقریبی ۸۰۰ میلیون ریال از ۱۲ دستگاه خودرو خبر داد.

سرهنگ مهدی قدیمی افزود: با تلاش ماموران آگاهی و انتظامی شهرستان طی هفته گذشته انواع کالای قاچاق از خودروهای عبوری از محورهای مواصلاتی این شهرستان کشف و ضبط شده است.

وی با اشاره به اینکه ارزش تقریبی کالاهای کشف شده ۸۰۰ میلیون ریال است، اظهار کرد: ۹ هزار و ۳۳۲ ثوب انواع البسه، ۲۵۰ فقره انواع لوازم خانگی، ۳۰۰ جفت انواع کفش زنانه و مردانه، ۵۴ کیلوگرم چای، ۱۰ طاقه پارچه و ۱۰۰ تخته پتو از جمله کالاهای توقیف شده می باشد.

سرهنگ قدیمی با اشاره به اینکه این کالاها از ۱۲ دستگاه خودرو کشف شده است، ادامه داد: ۱۳ متهم نیز در این زمینه دستگیر شدند که به همراه کالاهای کشف شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند
کد مطلب: 364509