توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پلمب کارگاه تولید لواشک غیر بهداشتی در پاکدشت
سه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۹
فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از کشف کارگاه تولید لواشک غیرمجاز و کشف 3 تن خرما و تمیر غیر بهداشتی جهت تهیه لواشک خبر داد.
به گزارش عرش نیوز:
به‌نقل از روابط‌ عمومی فرماندهی انتظامی ویژه شرق تهران، فرهاد قدسی از پلمب کارگاه تولید لواشک غیر بهداشتی خبر داد و اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر فعالیت غیرمجاز کارگاه تولید لواشک غیر بهداشتی در یکی از روستاهای فرون‌آباد موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ فرون‌آباد قرار گرفت.

وی گفت: با آغاز تحقیقات مأموران انتظامی مشخص شد این کارگاه تولیدی بدون مجوز در محیطی بسیار نامطلوب و غیربهداشتی به تولید و عرضه لواشک غیرمجاز و غیربهداشتی در شهرستان می‌پردازد.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در ادامه افزود: با شناسایی کارگاه، ماموران با هماهنگی قضائی و به همراه نماینده اداره بهداشت به محل عزیمت و در اقدامی غافلگیرانه متهم به نام «ر _ ت» که خود را متصدی کارگاه معرفی می‌کرد دستگیر و در بازرسی از کارگاه ضمن مشاهده فعالیت خط تولید لواشک غیربهداشتی، مقدار زیادی لواشک غیر استاندارد فله و بسته‌بندی شده کشف کردند.

قدسی بیان داشت: همچنین ماموران توانستند در بازرسی از این کارگاه ۳ تن خرما و تمبر غیربهداشتی جهت تهیه و تولید لواشک‌های غیرمجاز را نیز کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در پایان بیان داشت: پس از انجام تحقیقات تکمیلی، پرونده به همراه متهم برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی و دادگاه ارسال شد.
کد مطلب: 307106
 
 


پربازدیدترین