توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار ایلام:
«مهران» قطب صنعتی و تجاری منطقه می‌شود
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۹
استاندار ایلام با اشاره به نزدیکی مهران به کشورهای عربی منطقه و با توجه به نیاز مبرم این بازارها به برق و محصولات پالایشگاهی گفت: به طور یقین مهران در آینده نزدیک یکی از قطب‌های صنعتی و تجاری منطقه خواهد شد.

به گزارش عرش نیوز،محمدرضا مرواریداظهار داشت: استان ایلام یکی از مناطق در حال توسعه کشور محسوب شده و دارای ذخایر غنی نفت و گاز است.

وی ادامه داد: وجود ذخایر غنی نفت و گاز، ایجاد پالایشگاه‌های نفت و گاز را در استان ایلام توجیه‌دار کرده است که باید مد نظر سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی قرار گیرد.

این مسئول با اشاره به ضرورت این مهم در استان ایلام اضافه کرد: برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی دیدارها و رایزنی‌های مختلفی با سرمایه‌گذاران انجام می‌شود.

مروارید تصریح کرد: در سفر اخیر به تهران نیز با استمرار این رایزنی‌ها با سرمایه‌گذاران حوزه نفت و گاز نیز دیدارهایی انجام شد.

نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: با توجه به موقعیت ویژه مهران و نزدیکی آن به بازارهای منطقه ایجاد پالایشگاه نفت و نیروگاه برق در این منطقه از توجیه اقتصادی بالایی برخوردار است.

وی با اشاره به نزدیکی مهران به کشورهای عربی منطقه و با توجه به نیاز مبرم این بازارها به برق و محصولات پالایشگاهی ادامه داد: به طور یقین مهران در آینده نزدیک یکی از قطب‌های صنعتی و تجاری منطقه خواهد شد./فارس

کد مطلب: 265806