توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دستور رهبری به مسؤولان وزارت خارجه بعد از برجام
شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۹
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: رهبر معظم انقلاب به مسؤولان وزارت خارجه اعلام کرده اند بعد از بسته شدن مسأله برجام، وزیر امور خارجه ایران مجاز نیست تلفنی با وزیر امورخارجه آمریکا مکالمه کند، لذا تاکنون چندین بار کری تلفن زده است که با وزیر امور خارجه ایران صحبت کند، اما ظریف قبول نکرده و اعلام کرده است مجاز نیستم.
به گزارش عرش نیوزآیت الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه در کاشان در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلای بقیه الله الاعظم(عج) کاشان با اشاره به دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم با رهبر معظم انقلاب به مناسب 18 شهریور گفت: معظم له در این دیدار تکلیف سه جایگاه، دولت و ملت ایران در بحران های منطقه ای و جهانی و همچنین تکلیف آمریکایی ها و تکلیف اسرائیل را مشخص کردند.

وی اقتصاد قوی و مقاوم و تغییر سیاست های اقتصادی برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی، توسعه روزافزون علم و مسلح شدن جوانان دانشگاهی و حوزوی به سلاح علم و پاکی و تقوا و همچنین حفظ و تقویت روحیه انقلابی‌گری به ویژه در جوانان را معظم له به عنوان سه عامل مقابله مقتدرانه با دشمنی‌های پایان ناپذیر، شیطان بزرگ اعلام کرد.

آیت الله نمازی یاد آورشد: رهبر معظم انقلاب گفت، آمریکایی ها با نوعی تقسیم وظایف با ایران دوگانه رفتار می کنند، برخی لبخند می زنند و برخی دیگر در حال تهیه مصوبه علیه ایران هستند.

وی یاد آورشد: رهبر معظم انقلاب به مسؤولان وزارت خارجه اعلام کرده اند بعد از بسته شدن مسأله برجام، وزیر امور خارجه ایران مجاز نیست تلفنی با وزیر امورخارجه آمریکا مکالمه کند، لذا تاکنون چندین بار کری تلفن زده است که با وزیر امور خارجه ایران صحبت کند، اما ظریف قبول نکرده و اعلام کرده است مجاز نیستم؛ کری گفته حال که شما مجاز نیستید نماینده ای تعییین کنید تا من با او صحبت کنم و به او گفته شده که این هم مجاز نیستیم.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که برخی از صهیونیست ها اعلام کرده اند با توجه به نتایج مذاکرات هسته ای که ایران تا 25 سال حق فعالیت هسته ای ندارد و ما در این مدت از دغدغه ایران آسوده خواهیم بود، گفت: رهبر معظم انقلاب در جواب رژیم غاصب اسرائیل اعلام کرده است اسرائیل تا 25 سال آینده را اصولا نخواهید دید و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.

اعتراف رادیو اسرائیل مبنی بر اینکه رهبر ایران بدون بمب هسته ای هم اسرائیل را نابود می کند

آیت الله نمازی همچنین با اشاره تفسیر رادیو اسرائیل در رابطه سخنان رهبر معظم انقلاب که تا 25 سال آینده اسرائیل وجود نخواهد داشت گفت: رادیو اسرائیل تأکید کرده است رهبر ایران بدون بمب هم اسرائیل را نابود می کند و ایران با سیاست هایی که انجام می دهد به خوبی روحیه ضد اسرائیل را گسترش می دهد و به دنبال انزوای اسرائیل است، لذا ایران به دنبال این نظریه عمومی در جهان است که اسرائیل مستحق مرگ است.

نماینده ولی فقیه در کاشان در ادامه با اشاره  تظاهرات ضد اسرائیلی در لندن و امضای طومار صد هزار نفر انگلیسی و درخواست  از دولت کامرون نخست وزیر انگلستان مبنی براین که نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل یک عنصر ضد بشری گفت: مردم انگلستان از مقامات انگلیسی باامضای این طور درخواست کردند اجازه ورود نتانیاهو را  به انگلستان را ندهند و در صورت وارد شدن به لندن او را دستگیر کنند.

منبع: رسا
کد مطلب: 386505