توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
راه‌های روستایی بخش‌ریگ فرسوده هستند
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۸
بوشهر- رئیس شورای اسلامی بخش ریگ گفت: راه‌های روستایی بخش‌ریگ فرسوده هستند و 20 سال از آخرین روکش آسفالت آنها می‌گذرد.
به گزارش عرش نیوز،
حسین سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بخش ریگ در شهرستان گناوه علی‌رغم ظرفیت های بالایی که دارد، با مشکلات بسیار زیادی روبرو است که مسئولان باید توجه ویژه‌ای به رفع این مشکلات داشته باشند.

وی بر لزوم ساماندهی اسکله شمالی و جنوبی ریگ تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: این طرح دارای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی است ولی از سال ۹۱ تاکنون رها شده است که باید برای تکمیل آن تلاش شود.

رییس شورای اسلامی بخش ریگ به دیگر مشکلات این بخش اشاره کرد و افزود: یکی از مشکلات بسیار مهم در بخش ریگ، وضعیت پسماند زباله‌ها است که به عنوان یکی از دغدغه‌های اساسی محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: روستای چهارروستایی از بزرگترین روستاهای استان است که دارای سه هزار نفر جمعیت است ولی اعتبارات تخصیص یافته به آنع پاسخگوی نیازهای آن نیست و مشکلاتی زیادی نیز در زمینه تامین آب دارند.

سراجی خواستار تامین آب مورد نیاز برای اراضی کشاورزی بخش ریگ شد و اذعان داشت: امیدواریم برای این مهم یا سد جدید احداث شود و یا اینکه انشعاباتی از سد چمشیر و یا سد رئیس‌علی دلواری برای آن ایجاد شود.

وی تاکید کرد: راه‌های روستایی بخش ریگ مربوط به سال ۱۳۵۳ هستند که در سال ۱۳۷۳ روکش آسفالت آنها اصلاح شد ولی هم اکنون سال‌ها است که با مشکلاتی روبرو هستند و باید این راه‌ها اصلاح و بازسازی شوند.

منبع: خبرگذاری مهر
کد مطلب: 338706