توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استعدادیابی در ورزش ژیمناستیک خوزستان انجام می‌شود
پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۵
رئیس هیئت ژیمناستیک استان خوزستان با بیان اینکه استعدادیابی در ورزش ژیمناستیک خوزستان انجام می‌شود، گفت: سقف آرزو‌هایمان در ژیمناستیک کسب یک مدال برنز است و با توجه به بودجه کم و تفکر موجود نمی‌توان به موفقیتی برسیم.
به گزارش عرش نیوز:
ایرج رشدی، اظهار کرد: در سال گذشته توسط تیم‌های دختران و پسران ۱۴ مدال رنگارنگ در مسابقات کشوری کسب کردیم.

وی اضافه کرد: همچنین هیئت ژیمناستیک استان خوزستان در سال ۱۳۹۲ به عنوان بر‌ترین هیئت کشور شناخته شد.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان خوزستان درباره فعالیت‌های هیئت گفت: برنامه‌ای از سوی فدراسیون ژیمناستیک ارائه نشده است و فقط کار آموزشی انجام می‌دهیم.

رشدی عنوان کرد: تیم‌های استعدادیاب ما در رشته‌های مختلف ژیمناستیک، مربیگری ژیمناستیک و داوری در حال استعدادیابی از مردم خوزستان هستند.

وی با بیان اینکه ورزش ژیمناستیک کشور وضعیت مناسبی در آسیا ندارد، افزود: تیم‌های شرق آسیا در حد تیم‌های جهانی رقابت می‌کنند ولی در داخل کشور هنوز به ژیمناستیک توجه خاصی نشده است.

رئیس هیئت ژیمناستیک عنوان کرد: این رشته جزو ورزش‌های پر هزینه است و نمی‌شود با این بودجه کم به موفقیت قابل توجهی رسید.

وی اضافه کرد: سقف آرزو‌هایمان در مسابقات آسیایی کسب یک مدال برنز است و با این تفکر نمی‌شود در رشته ژیمناستیک مدال‌های زیادی کسب کنیم.

رشدی درباره فعالیت حرفه‌ای ژیمناستیک در استان خوزستان گفت: در ۱۳ شهرستان خوزستان رشته ژیمناستیک در حال آموزش است و در ۵ شهرستان اهواز، خرمشهر، آبادان، دزفول و ماهشهر در حال آموزش حرفه‌ای این رشته به نونهالان هستیم.

وی افزود: در سال گذشته ۸ هزار و ۳۲۰ نفر در رشته ژیمناستیک ثبت نام کردند ولی در مسابقات حرفه‌ای استان خوزستان فقط ۴۸ نفر شرکت کننده داشتیم.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان خوزستان بیان کرد: رشته ژیمناستیک زمانبر و پرهزینه است و به همین دلیل توجه خاصی به این رشته نمی‌شود.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 308501
 
 


علیزاده
۱۳۹۳-۰۷-۲۹ ۱۲:۵۲:۳۰
خدمت ریس هییت ژیمناستک عرض کنم ان 14مدالی که صحبتش رو میکنید وجزو افتخارات شما محسوب میشه وبه قول خودتون رتبه ی برتر شدین نتیجه ی زحمات 5سال کاد مداوم وتمرینات بسیار سخت یاسمن علیزاده وهزینه خانواده ی ایشان بوده وحتی هزینه ی مربی را خودشان پرداخت میکردند هزینه ی رفت وامد مسابقات هزینه ی لباس ولی تنها کاری که شما میبایست انجام میدادی حمایت این ورزشکار در مقابل حسودان و خرابکاران بود شما این قدر صداقت نداشتید که در رسانه ها اعلام کنید از این 14 مدال 9 مدال ان متعلق به یاسمن بوده وهمانطور که میدانید ژیمناستیک زمانبر وپر هزینه است پس چرا این ژیمناست را که دراوج قدرت ومدال اوری درکشور بود حفظ نکردید.! (59556)
 
پربازدیدترین