توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آیت‌الله یزدی: ابتکار عمل رهبر معظم انقلاب واکنشی مناسب به گسترش اسلام هراسی است
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۲
آیت‌الله یزدی با تقدیر از اقدام رهبر معظم انقلاب ‌در ارسال نامه به جوانان اروپا و آمریکا گفت: ابتکار رهبر معظم انقلاب در واکنش به اوج‌گیری موج اسلام هراسی و صدور پیامی برای جوانان اروپا و آمریکای شمالی تحسین همگان را برانگیخت.
به گزارش عرش نیوز: به نقل از روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت‌الله محمد یزدی، در بیانیه‌ای با تقدیر از ابتکار رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارسال نامه به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، اظهار داشت: با نگاهی به سیر تحولات چند سال اخیر در منطقه و جهان، در تحلیلی ساده متوجه نوعی مدیریت کلان جهت مقابله با نفوذ اسلام در جهان می‌شویم.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: گسترش و توسعه سازمان‌ها و گروه‌های تروریستی با تابلوی دین، تلاشی برای هراس افکنی در دل جامعه جهانی و جلوگیری از گرایش فزاینده جوامع به دین آسمانی است.

وی تصریح کرد: حال پس از سال‌ها تبلیغات و مهندسی روانی و شکل‌دهی چهره‌ای دهشتناک از دین مبین اسلام در غرب و اتفاقات چند هفته اخیر فرانسه که در ابتدا با اقدامی تروریستی شروع شد و با تکرار اهانت علیه پیامبر اعظم (صلوات الله علیه و آله) ادامه و توهین و تمسخر از سوی مدعیان دروغین آزادی، موجبات آشکار شدن ماهیت واقعی سران مستکبر غربی را فراهم ‌آورد و همچنین وحدت بیشتر مسلمین حول اعلان انزجار از هتاکان به ساحت حضرت خاتم الانبیا (صلّی الله علیه و آله و سلّم) را باعث می‌شود.

آیت‌الله یزدی خاطرنشان کرد: در این بین ابتکار رهبر ‌انقلاب در واکنش به اوج‌گیری دوباره موج اسلام هراسی، صدور پیامی برای جوانان اروپا و آمریکای شمالی، همچون همیشه، تحسین و تقدیر همگان را برانگیخت. دعوت جوانان غربی به فکر در مورد چرایی سیاه‌نمایی علیه آموزه‌های وحیانی پیامبر رحمت (صلّی الله علیه و آله و سلّم) و همچنین تلاش برای شناخت مستقیم و بی‌واسطه حقیقت اسلام دو محور اصلی این پیام ارزشمند می‌باشد.

وی تأکید کرد: قطعاً نخستین گام جهت موفقیت سیاست‌ورزی جدید ولی امر مسلمین جهان در قبال جوانان غربی، تلاش گسترده برای رساندن پیام معظم‌له به جامعه جوان اروپا و آمریکاست. با توجه به سلطه رسانه‌ای و مهندسی خبر توسط شبکه‌های متعدد صهیونیستی اطلاع‌رسانی این پیام به‌راحتی امکان پذیر نیست و تلاش و کوشش شبانه‌روزی و مستمر فعالان عرصه رسانه را می‌طلبد.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن حمایت از سیاست حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در دعوت جوانان غربی، آمادگی خود را جهت پشتیبانی از این راهبرد مبتکرانه اعلام می‌دارد و تلاش جهت رساندن این حرکت خردمندانه را بر همه نخبگان علمی، فرهنگی، سیاسی و رسانه‌ای لازم می‌داند. امید است تحقق این مهم و آگاهی‌بخشی مستمر در این رابطه، این‌بار موجب بیداری جوانان غربی گردیده و با پرسش‌گری از سران کشورهای خود ماهیت خباثت‌آمیز مستکبران عالم در داخل جوامع خودشان را هرچه بیشتر آشکار گرداند.
کد مطلب: 360143