توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه شیراز توسعه می‌یابد
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۶
مدیرکل فرودگاه‌های فارس با اشاره به روند توسعه ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه شیراز گفت: این ترمینال در سه فاز در حال ساخت است که ورودی این ترمینال به مساحت ۲هزار مترمربع به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش عرش نیوز؛حمیدرضا سیدی با اشاره به روند توسعه ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه شیراز اظهار داشت: این ترمینال در سه فاز در حال ساخت است که ورودی این ترمینال به مساحت 2هزار مترمربع با 95 درصد پیشرفت فیزیکی به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: سالن ورودی با مشارکت بخش خصوصی و روش BOT در حال انجام است که در این روش احداث، ساخت و بهره‌برداری به عهده سرمایه‌گذار است.

مدیر کل فرودگاه‌های فارس افزود: سالن خروجی این ترمینال به مساحت 4500 مترمربع با صرف هزینه 55 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌های کشور در حال ساخت است.

سیدی با بیان اینکه کل ترمینال 16 هزار مترمربع است، خاطرنشان کرد: با اتمام مراحل ساخت سالن‌های ورودی و خروجی این سالن‌ها به بهره‌برداری می‌رسند اما افتتاح کلی منوط به ساخت کل ترمینال است.

وی با بیان اینکه برنامه عمرانی دیگر در فرودگاه شیراز ساماندهی ورودی کنونی فرودگاه است، تصریح کرد: این ورودی مشکل چندانی ندارد و تنها برای همسان‌سازی با ترمینال در دست احداث سقف آن بازسازی می‌شود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 354744