توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دور برگشت لیگ برتر هاکی
شهرداری اراک هیئت هاکی ایلام را شکست داد/ درگیری لفظی سرمربی ایلام با داو‌ر
پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۱
تیم هاکی شهرداری اراک در دور برگشت لیگ برتر با نتیجه ۴ بر صفر هیئت هاکی ایلام را شکست داد.
به گزارش عرش نیوز؛پیش از ظهر امروز در دومین بازی از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هاکی کشور دو تیم شهرداری اراک و هیئت هاکی ایلام به مصاف هم رفتند.

در این دیدار که در سالن پدخندق گچساران برگزار شد، تیم شهرداری اراک با نتیجه 4 بر صفر حریف خود هیئت هاکی ایلام را شکست داد.

در این بازی علیرضا چزانی، محمدرضا راهزانی، جواد شعبانی، وحید فتحی، بهنام سعدی، محمد اثنی عشری، نوید طاهری، سجاد نوری، امیر مقدم، مجتبی غلامی، امیر احمدوند و امیر هاشمی برای شهرداری اراک به میدان رفتند.

ساسان حاتمی نژاد، مسعود مراتی، یونس منصورپور، یونس رضایی مهر، صادق فتح الهی، عادل منصورپور، روح الله رئوفی، مصطفی پورسعید، آیت کشاورز، علی قربانی، علیرضا علیک و ایرج قنبریان در این دیدار برای هیئت هاکی ایلام بازی کردند.

در نیمه نخست بازی تیم شهرداری اراک نسبت به هیئت هاکی ایلام بهتر بود و موقعیت‌هایی را روی دروازه حریف خود خلق کرد و در این نیمه با یک گل از ایلامی‌ها پیش افتاد.

در نیمه دوم تیم هیئت هاکی ایلام بازی بهتری نسبت به شهرداری اراک ارائه داد و توپ و زمین را در اختیار داشت ولی تیم شهرداری اراک توانست از موقعیت‌ها استفاده کند و در این نیمه نیز 3 گل وارد دروازه ایلامی‌ها کرد و بازی را با نتیجه 4 بر صفر به سود خود پایان داد.

از حاشیه‌های این بازی می‌توان به درگیری لفظی سرمربی و برخی بازیکنان تیم هیئت هاکی ایلام با داور مسابقه به دلیل قضاوت وی پس از این بازی اشاره کرد.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 327140