توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور؛
شهرداری آمل با پیروزی بر حفاری اهواز به نیمه نهایی رسید
شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۴
تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل با پیروزی بر تیم بسکتبال حفاری اهواز به نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه های کشور رسید.
به گزارش عرش نیوز: دومین دیدار از دور پلی‌آف مسابقات لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور امروز برگزار شد و نماینده مازندران به نیمه نهایی صعود کرد.

در این مسابقه که در سالن پیامبر اعظم (ص) آمل برگزار شد تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل در دیداری خانگی به مصاف تیم حفاری خوزستان رفت و این تیم را شکست داد.

این دیدار حساس و نزدیک در حالی برگزار شد که با برتری تیم شهرداری آمل، این تیم با ۲ پیروزی در ۲ بازی دور پلی آف به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا می‌کرد اما در صورت پیروزی نماینده خوزستان، کار به بازی سوم می‌کشید.

شاگردان مسعود فلاح در این مسابقه بازی را خوب آغاز کردند اما در حالی که کوا‌تر نخست می‌رفت که با امتیاز ۲۰ بر ۱۷ به سود شهرداری به پایان برسد، در ثانیه‌های پایانی با پرتاب سه امتیازی تیم کار به تساوی ۲۰ بر ۲۰ کشیده شد.

در کوار‌تر دوم نیز آملی‌ها با ارئه یک بازی خوب و زیبا با امتیاز ۳۱ بر ۲۸ به پیروزی رسیدند تا با آرامش در بین دو نیمه بازی، به دنبال تمام کردن کار در ۲ کوار‌تر باقیمانده باشند.

در کوارترهای سوم و چهارم، تیم شهرداری آمل توانست از حریف خوزستانی خود فاصله بگیرد و حاصل برتری قاطع مازندرانی‌ها، پیروزی ۷۳ بر ۴۶ تیم شهردای آمل بر حفاری در پایان مسابقه بود.

بدین ترتیب تیم شهرداری آمل صعود به جمع چهار تیم مرحله نیمه نهایی را جشن گرفت تا رویای رسیدن به دیدار نهایی این مسابقات را در سر بپروراند.

نخستین دیدار مرحله پلی‌آف لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر کشور نیز به میزبانی اهواز برگزار شد که در آن بسکتبالیست‌های آملی با نتیجه نزدیک ۵۹ بر ۵۷ حریف خود را در خارج از خانه شکست دادند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 347148