توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رزمایش " الی بیت‌المقدس ۳ " در زنجان آغاز شد
پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۱
رزمایش " الی بیت‌المقدس ۳ " با هدف ارتقاء توانمندی‌های بسیج به طور همزمان در زنجان و نواحی سپاه شهرستان‌های استان آغاز شد و این همایش تا عصر فردا ادامه دارد.
به گزارش عرش نیوز، کیهان قهرمانی در گفت‌و‌گو با  تسنیم، اظهار کرد: رزمایش بیت‌المقدس ۳ به طور همزمان در زنجان و تمامی نواحی سپاه استان در حال برگزاری است.

وی عنوان کرد: این رزمایش که امروز آغاز شده است تا بعد ظهر روز جمعه ۱۶ آبان ماه ادامه می‌یابد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان با بیان اینکه این رزمایش با رمز" یا محمد رسول‌الله " آغاز شده است، بیان کرد: این رزمایش در زنجان با حضور گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس و گردان امنیتی کوثر در پادگان مالک اشتر در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این همایش در استان زنجان ابراز کرد: هدف از برگزاری این رزمایش انسجام و ارتقای توان‌مندی‌های رزمی بسیجیان و در راستای آمادگی مقابله با تمامی تهدیدات است.

قهرمانی با بیان اینکه در این رزمایش‌ها گردان‌های آموزش دیده حضور دارند، تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی، آموزشی، عقیدتی و فکری و غیره از جمله برنامه‌هایی است که قبل از اجرای رزمایش برای آمادگی گردان‌ها برگزار شده و در طول رزمایش نیز ادامه دارد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی (عج) افزود: از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش بصیرت افزایی و ارتقا توان رزمی گردان‌های واکنش سریع است.
کد مطلب: 327041