توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:
استکبار توان مقابله با ایران را ندارد و فقط یاوه‌گویی می‌کنند
يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۶
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل توان مقابله با ایران را ندارند و فقط یاوه‌گویی می‌کنند.

به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی سپاه استان البرز، علی استاد حسینی با تشریح وضعیت نظامی آمریکا و اسرائیل اظهار داشت: آنها توان مقابله با ایران را ندارند و فقط یاوه‌گویی می‌کنند.

وی که از یگان عمار و گردان ویژه بسیجی حضرت حمزه سیدالشهدا(ع) بازدید به عمل آورده بود از نیروهای حاضر به ویژه بسیجیان گردان ویژه بسیجی حضرت حمزه سیدالشهدا(ع) تقدیر و تشکر کرده و در مورد امکانات کم در دوران دفاع مقدس و موفقیت‌های به دست آمده در آن دوران و پیشرفت‌های به دست آمده در زمینه‌های علمی و نظامی صحبت کردند.

این مسئول با بیان این نکته که امروز کشور ما بزرگترین قدرت موشکی در خاورمیانه و جز پنج کشور بزرگ دنیا است خاطرنشان کرد: اگر ما امروز قدرت بزرگی در زمینه نظامی هستیم در اثر شکرگذاری نعمت‌های خداوند است.

سردار استاد حسینی با تشریح وضعیت نظامی آمریکا و اسرائیل اظهار داشت: آنها توان مقابله با ایران را ندارند و یاوه‌گویی می‌کنند.

وی همچنین بیاناتی در راستای تقویت گردان‌ها بیان کرد و قول برگزاری جلسات بیشتر در طی سال جاری را با فرماندهان گردان‌های امام علی(ع) و گردان ویژه بسیجی حضرت حمزه سیدالشهدا(ع) را دادند.

کد مطلب: 265248