توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز:
تبریز میزبان مسابقات لیگ برتر هاکی کشور شد
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۲
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز از برگزاری مسابقات لیگ برتر هاکی کشور در تبریز خبر داد.
به گزارش عرش نیوز، میر معصوم سهرابی در گفت‌وگو با  تسنیم در تبریز، درباره برگزاری مسابقات هاکی در تبریز اظهار کرد: رقابت‌های لیگ برتر هاکی به مدت دو روز به میزبانی شهر تبریز با حضور تیم‌های شهرداری تبریز، سمنان، گلستان و لرستان برگزار خواهد شد که دور رفت این مسابقات به میزبانی تبریز و دور برگشت در استان سمنان برگزار می‌شود.

وی افزود: تیم هاکی شهرداری تبریز با بازیکنان بومی در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند و امیدواریم با توجه به ظرفیت خوب و توانایی این بازیکنان نتایج خوبی در این رقابت‌ها کسب کنیم و به مقام قهرمانی امیدوار باشیم.

سهرابی گفت: تیم هاکی شهرداری تبریز از توانایی بالایی برخوردار است و با توجه به این‌که شهر تبریز در رشته هاکی نسبت به استان‌های دیگر از ظرفیت بالاتری برخوردار است امیدواریم با کسب نتایج خوب در لیگ برتر بازیکنان شهرداری بتوانند خود را نشان دهند و نگاهی هم به تیم ملی داشته باشند.

وی تصریح کرد: با همکاری‌های که با هیئت هاکی استان داشتیم تصمیم بر این شد با همکاری سازمان ورزش شهرداری تبریز و هیئت هاکی استان تیم هاکی استان با نام شهرداری تبریز در این رقابت‌ها حضور پیدا کند تا هاکی بازان شهرداری نیز فرصت حضور در این تیم را پیدا کنند و توانایی‌های خود را نشان دهند.
کد مطلب: 325548
 
 
 


پربازدیدترین