توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در استان سمنان اعلام شد
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۳
مسیرهای راهپیمایی بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن در سراسر استان سمنان، از سوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان اعلام شد.
به گزارش عرش نیوز،حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین قندهاری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در سمنان از میدان مشاهیر به سمت میدان امام خمینی (ره) و از ساعت ۱۰ صبح برگزار شده و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سخنران آن خواهد بود.

وی افزود: این راهپیمایی در آرادان نیز ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح از مسجد صاحب‌الزمان (عج) به سمت مصلی نماز جمعه این شهر برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان با اشاره به مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در سرخه گفت: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سرخه نیز ساعت ۱۰ صبح از میدان ولی‌عصر (عج) به سمت حسینیه شهدای این شهر برگزار خواهد شد.

قندهاری با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن در شاهرود در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح از میدان جمهوری اسلامی به سمت میدان آزادی برگزار می‌شود از سخنرانی رئیس بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی در این مراسم خبر داد.

به گفته وی، راهپیمایی ۲۲ بهمن در دامغان نیز ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح از میدان امام خمینی (ره) به سمت میدان شهدا برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در گرمسار از میدان انقلاب به سمت میدان امام خمینی خبر داد و تصریح کرد: این راهپیمایی در میامی نیز در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح از میدان بسیج به سمت میدان امام رضا (ع) برگزای خواهد شد.

قندهاری اضافه کرد: این راهپیمایی در مهدی‌شهر از میدان شهدا به سمت میدان امام رضا (ع) و در بسطام نیز از مقابل امامزاده محمد (ع) به سمت امامزاده ابوالقاسم (ع) برگزار می‌شود.

وی از برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن از کلاته خیج از میدان امام حسین (ع) به سمت حسینیه اعظم خبر داد و گفت: این مراسم در مجن نیز از حسینیه پایین به سمت گلزار شهدا برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در رودیان را از مقابل شهرداری به سمت میدان امام خمینی این شهر اعلام و خاطرنشان کرد: در بیارجمند نیز مردم از میدان قدس به سمت مسجد جامع راهپیمایی خواهند کرد.

قندهاری با اشاره به اینکه مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در امیریه از مسجد جامع به سمت حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) است از برگزاری این راهپیمایی در دیباج از میدان امام خمینی (ره) به سمت درمانگاه این شهر خبر داد و افزود: راهپیمایان درجزینی نیز در این روز از مسجد قائم شهرک بعثت به سمت مسجد صاحب‌الزمان (عج) این شهر راهپیمایی خواهند کرد.

به گفته وی، مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهمیرزاد از مسجد دروازه به سمت میدان امام خمینی (ره) و در شهر ایوانکی نیز از مسجد جامع به سمت میدان امام خمینی (ره) این شهر خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان با بیان اینکه راهپیمایان کهن‌آبادی نیز در این روز از مسجد الزهرا (س) به سمت گلزار شهدا راهپیمایی خواهند کرد از برگزاری راهپیمایی این روز در کلاته رودبار از مسجد صاحب‌الزمان (عج) به سمت گلزار شهدای این شهر خبر داد.

قندهاری از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۲۵ روستای استان سمنان نیز خبرداد.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 389944