توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
روند توسعه طرح‌های زیرساختی و صنعتی چابهار مطلوب است
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۶
معاون اجرایی رئیس جمهور در بازدید از منطقه آزاد چابهار گفت: روند توسعه طرح‌های زیرساختی و صنعتی منطقه آزاد چابهار مطلوب است و با آغاز به کار و نهایی شدن پروژه‌های ملی، شاهد توسعه منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای خواهیم بود.

به گزارش عرش نیوز؛به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار، محمد شریعتمداری در حاشیه بازدید از پروژه‌های زیرساختی و صنعتی منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار روند توسعه آن‌ها را مطلوب عنوان کرد و گفت: با شروع به کار و نهایی شدن پروژه‌های ملی شاهد توسعه منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای خواهیم بود.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش روند تقاضای سرمایه‌گذاری در مناطق مختلف و به ویژه منطقه آزاد چابهار، پیشرفت پروژه‌های ملی از شتاب خوبی برخوردار بوده و اگر همین شتاب ادامه پیدا کند شرایط به نحو مطلوب خواهد شد.

معاون اجرایی رئیس جمهور تصمیمات دولت را در حل مشکلات جغرافیایی و زیرساختی پروژه‌ها در راستای توسعه خوب ارزیابی کرد و گفت: چابهار با توجه به اینکه تنها بندر اقیانوسی کشور است با دارا بودن ظرفیت‌های موجود می‌تواند در عملیاتی کردن توسعه ملی ایفای نقش کند.

وی تسریع بخشیدن به ساخت فرودگاه و راه‌آهن و نیازهای زیرساختی را مورد تاکید قرار داد و اظهار امیدواری کرد که باید برای جذب سرمایه‌گذاران نهایت تلاش را داشته باشیم.

منبع:فارس

کد مطلب: 348444